Броварська лікарня у 2020 році: нова апаратура, капремонти, закупівлі та кадри

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час на сесії 26 серпня керівництво Броварської багатопрофільної клінічної лікарні прозвітує про хід виконання програми фінансової підтримки для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню міста Бровари та відновлення матеріально-технічної бази медзакладу. У документі, який оприлюднений з проєктом рішення – про закупівлі апаратури і препаратів, капітальні ремонти, зарплати працівників та інші витрати у 2020 році.

Штат і зарплати

Як ідеться у звіті лікарні, з держбюджету на заробітну плату працівників із нарахуваннями виділили 20,685 млн грн. Водночас у межах програми з бюджету Броварів надходження складають 57,017 млн грн, з яких на додаткову оплату праці, премії тощо пішло 23,792 млн грн.

Як розповіла під час засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань заступниця директора медзакладу Тетяна Щербак, середня зарплата працівників лікарні у 2020 році становила 9821 грн. А в 2019 – лише 6971 грн.

Тетяна Щербак

Тетяна Щербак

Підвищення стало можливим за рахунок підтримки з бюджету міста, вказує доповідачка. Завдяки цьому лікарям після інтернатури як премії додають по 2 тис. грн, медсестрам – по 1 тис. грн.

Як ідеться у звіті, станом на 31 грудня 2020 року число лікарів у медзакладі становить 300 осіб. Середнього  медичного персоналу – 482. Водночас укомплектованість працівниками – на рівні 85 – 87 %. Не вистачає головно лікарів-рентгенологів, інфекціоністів, анестезіологів і медичних сестер.

Медикаменти

Згідно зі звітом, на закупівлю медикаментів (лабораторні реактиви, рентгенівська плівка, вироби медичного призначення, кисень, спирт, наркотичні засоби та ліки для ургентної допомоги) у 2020 році з міського бюджету виділили 6,424 млн грн.

У лікарні вказують, що протягом І кварталу 2020 року виконували забезпечення безкоштовними ліками пацієнтів у першу добу перебування в стаціонарному відділенні. Після укладання Договору з НСЗУ та закупівлі медикаментів за кошти НСЗУ і місцевого бюджету, впродовж року ліки безкоштовно надавались на 80 %.

гепатит, ліки

Не надаються безкоштовно тільки ті ліки, що не увійшли в Національний перелік лікарських засобів, та ті, що не відшкодовує НСЗУ.

Читайте також: Наявність ліків від гепатиту В та С у лікарнях країни. МАПА

Перший день лікування на одного хворого в першому кварталі 2020 року до укладання Договору з НСЗУ  становив 544,80 грн.  Ліжко-день хворого в цілому, не враховуючи перший день лікування, становив 129,24 грн. Для ветеранів Другої світової війни з інвалідністю – 374,34 грн.

Матеріали й обладнання

На предмети, матеріали,обладнання й інвентар (бензин, мийні засоби, пральний порошок, картриджі,  папір, сантехніку, господарський інвентар,бланки та інше) пішло 1,129 млн грн.

Протягом року в лікарню закупили два апарати ШВЛ на суму 1,402 млн грн та одну ультразвукову діагностичну систему LOGIQ на лікування хворих із підозрою на COVID-19 за 1,15 млн грн.

Також для лікування хворих із COVID-19  закупили два концентрати кисню за майже 40 тис. грн, два монітори за 280 тис. грн, два електрокардіографи ЕКГ 100L за 90 тис. грн, один дефібрилятор-монітор D-500 ціною 300 тис. грн та функціональні ліжка за 98,1 тис. грн.

Капітальні ремонти

Загалом на капітальні ремонти в Броварській багатопрофільній клінічній лікарні у 2020 році виділили 2,979 млн грн. На проведення робіт із монтажу системи контролю електронного доступу до головних службових приміщень лікарні, входів та виходів з лікувальних корпусів (хірургічний, терапевтичний, інфекційний корпуси та пологовий будинок) пішло 884 тис грн.

Приймальне відділення до ремонту

У лікарняному корпусі дитячої лікарні за 888,829 тис. грн зробили капремонт сходових майданчиків та маршів із 1-го по технічний поверх, а також ліфтових холів. А частковий капітальний ремонт холу обійшовся в 1,153 млн грн.

Харчування

У 2020 році, відповідно до звіту представників лікарні, харчування на одного хворого в день становило 18,25 грн. Для ветеранів Другої світової війни з інвалідністю – 36,50 грн. Водночас за 2019 рік вартість становила 18,15 грн, а для ветеранів Другої світової війни з інвалідністю – 36,00 грн.

Фото – © «Трибуна-Бровари»

 Читайте також

  1. Україна з осені переходить на е-лікарняні
  2. Центр «Дитяча лікарня»: завершені і поточні ремонти та плани. ВІДЕО
  3. Названо кількість українських медиків, померлих від COVID-19
Поділіться.

Залиште відповідь