Броварська міськрада шукає перевізника на маршрут №9. Оголошено конкурс

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Виконавчий комітет Броварської міськради оголошує конкурс з  перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування №9 в Броварах. Документи для участі приймаються з 10 квітня до 14 травня. Про це йдеться на сайті міськради.

В оголошенні зазначено, що участь в конкурсі безкоштовна та договір з переможцем буде укладено терміном на 4 роки.

Документи для участі у конкурсі від претендентів приймаються управлінням економіки Броварської міської ради (м. Бровари,  вул. Гагаріна, 15, каб. 308) з дня оголошення щоденно (крім суботи, неділі та святкових днів) з 8:00 до 15:00 (обідня перерва з 12:00 -13:00). Останній термін подання документів до 10:00 години 14 травня . Документи, що надійшли після встановленого терміну, не приймаються.

Засідання конкурсного комітету щодо визначення переможців конкурсу відбудеться 15.05.2018 року о 14:00, за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна 15, в малій залі міськвиконкому.

Умовами конкурсу є:

  • наявність у перевізника ліцензії на той вид послуг, що виносяться на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси класу А, I та відповідають вимогам чинного законодавства;
  • досвід роботи перевізника-претендента, пов’язаний з перевезенням пасажирів, повинен становити не менше одного року;
  • транспортні засоби повинні мати не менше 19 місць для сидіння пасажирів, відповідати за технічними та екологічними показниками вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту;
  • строк експлуатації транспортних засобів не повинен перевищувати 7 років;
  • наявність у перевізника резерву автобусів для заміни рухомого складу в разі виходу техніки з ладу (згідно Постанови КМУ від 21 травня 2009 № 525) та не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Нагадаємо, в особистому інтерв’ю журналістам «Трибуни» начальник управління економіки Микола Загуменний зазначив, що в  травні «дев’ятка» може взагалі зникнути, адже, як стверджує особливого бажаючих перевізників брати участь у конкурсі  немає, позаяк  маршрут не рентабельний, хоча вже і не збитковий. Про його не рентабельність озвучив журналістам «Трибуни» і директор ТОВ «Автопас-К»  Володимир Білоконь та зазначив, що подавати документи на участь у конкурсі  не планує. До того ж, після розірвання угоди ТОВ «ТК «Автосоюз», «Автопас-К»  «підстраховував» 9 маршрут, використовуючи резервні автобуси із маршруту №5. Та попри не дуже оптимістичні прогнози, в управлінні економіки сподіваються, що в місто зайде «перевізник  із сучасними  автобусами та чемними водіями».

Поділіться.

Залиште відповідь