Броварська прокуратура звинувачує працівників залізниці у привласненні коштів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварська місцева прокуратура після завершення досудового розслідування скерувала до суду обвинувальний акт щодо чотирьох службовців залізниці. Обвинувачені займалися фіктивним працевлаштуванням осіб, а зарплату, що сплачувалася «працевлаштованим», привласнювали. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Зокрема, встановлено, що на підставі підроблених документів вісім фактично не працюючих працівників Головного матеріального складу Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця» (правонаступник — ПАТ «Українська залізниця»), отримували зарплату, яку в подальшому і привласнили посадові особи. Сума нарахувань за період з лютого 2012 по липень 2015 року склала 224 тисячі гривень.

Дії службовців кваліфіковано за ч. 4 ст. 191 (привласнення чи розтрата чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб у великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 (складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) Кримінального кодексу України.

Ці статті передбачають санкцію у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 8 років. Також зловмисникам буде заборонено протягом трьох років обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Поділіться.

Залиште відповідь