Броварські бібліотеки відновили роботу: які умови користування

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора спеціальна комісія перевірила міські бібліотеки, а з сьогоднішнього дня вони запрацювали. При тому відвідувачі мусять бути в масках. У них буде доступ до дезінфекторів і рукавичок. А прийняті від читачів книги зберігатимуть певний час «на карантині». Про це повідомляють у Броварській міській раді та у відділі культури БМР.

Як зазначають у міськраді, дозвіл на відкриття бібліотек надійшов «згори» – листом від Київської обласної державної адміністрації. Причина – послаблення карантину. Ідеться про дві бібліотеки:

  • для дорослих (бульв. Незалежності, 5, тел. 5-35-53);
  • для дітей (вул. Марії Лагунової,4, тел. 5-14-98).

Для убезпечення користувачів і колективу бібліотеки на кафедрах відділу обслуговування встановлені захисні екрани, бібліотекарі працюватимуть у захисних масках і рукавичках.

Читачі при вході матимуть змогу продезінфікувати руки, одягнуть рукавички, але при цьому повинні мати індивідуальну захисну маску, вказано в повідомленні БМР.

Читайте також: Чим є громадські місця в Броварах, де заборонили ходити без маски, – відповідь влади

Водночас прийняті від користувачів книги відкладатимуться на карантин – від 10 до 14 днів – на окремі полиці в іншому приміщенні з маркуванням дати.

За відповідним графіком приміщення будуть провітрювати, а також там проводитимуть вологе прибирання із застосуванням дезінфікційних засобів.

Як розповіла «Трибуні» керівниця відділу культури Катерина Мелікова, міські бібліотеки та інші заклади перевірили вчора, після чого вирішили відновити роботу бібліотек уже сьогодні. Інші заклади також починають працювати. Зокрема, вже функціонує краєзнавчий музей.

Як повідомили в районній бібліотеці, що на вул. Ярослава Мудрого, 36, заклад відновив роботу тиждень тому. Однак, відвідувачів усередину не впускають – видавання та приймання книг відбувається на вході.

Читайте також:

  1. У міських бібліотеках можна безкоштовно навчитися користуватися ґаджетами та інтернетом
  2. В Україні створять електронну бібліотеку для дітей 
  3. Бібліотека на бульв. Незалежності стане сучасним публічним простором. Представлено проєкт 
  4. Перша онлайн-бібліотека «Слухай» пропонує понад 100 аудіокниг українською 
  5. Найкращі музеї світу можна відвідати віртуально
Поділіться.

Залиште відповідь