Броварські чиновники купуватимуть підручники після узгодження з міністром

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На засіданні сесії Броварської міської ради, що відбулось 23 березня, депутати схвалили проект рішення про внесення змін і доповнень до Міської програми «Загальна та середня освіта» на 2015-2018 роки, яким передбачається «поповнення фондів бібліотек».

Мотивація Управління освіти і науки у виділенні коштів у розмірі 449,5 тис. грн полягала у щорічному збільшенні контингенту учнів та відсутності резервного фонду. Проте офіційного підтвердження звернення до резервних фондів чиновники управління не надали.

Варто зазначити, що під час розгляду даного проекту рішення на профільних комісіях неодноразово виникали питання щодо доцільності подібної закупівлі. Тому не дивно, що обговорення продовжилось і під час сесії.

Представники Громадської ради при Управлінні освіти пояснили свою позицію стосовно закупівель підручників тим, що гриф підручників обмежений 2017 роком. Говорили й про недоцільність придбання підручників з дисципліни «Англійська мова», оскільки більшість шкіл за згодою батьків купують більш «потужний» підручник.

Тому батьки пропонували перш ніж проводити такі закупівлі надіслати запит до обласного та всеукраїнського резервних фондів про інформацію стосовно залишків підручників, надрукованих за держзамовленням. Наразі відомо, що відповідне звернення Управлінням освіти і науки БМР до Інституту модернізації змісту освіти направлене. У разі позитивного вирішення питання виділені кошти Управління освіти зможе направити на усунення інших проблем.

Крім того, міський голова Ігор Сапожко наголосив, що дане питання буде озвучено й розглянуто під час зустрічі з міністром освіти і науки Лілією Гриневич.

Принагідно повідомляємо, що очільник галузі освіти завітає до Броварів в ході проведення Міжнародного конгресу «Освіта Київщини в європейському вимірі», який проводитиметься 28 березня 2017 року з метою обміну досвідом, налагодження міжнародної співпраці з питань реформування освітньої галузі.

Початок роботи — об 11.00 у конференц-холі торговельно-розважального центру «Термінал» за адресою: м. Бровари, вул. Київська, 316.

То ж, останнє слово — за міністром.

Поділіться.

Залиште відповідь