Броварські депутати Іваненко і Бабич прозвітують перед виборцями

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Обранці Броварської міської ради цього місяця мають доповісти перед виборцями за зроблене протягом року. Графік звітувань двох із них – Валерія Іваненка із «Солідарності» та секретаря БМР Петра Бабича із «Укропу» – вже оприлюднений на сайті міськради.

Як ідеться на вебресурсі, депутати звітуватимуть:

  • Петро Бабич – 17 грудня о 17:00 у приміщенні на вул. Олімпійська, 7-а;
  • Валерій Іваненко – 23 грудня о 18:00 у музичному залі приміщення Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю на вул. Гагаріна, 8-б.

Зазначимо, згідно із законом «Про статус депутатів місцевих рад», обранці зобов’язані звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об’єднаннями громадян періодично, але не рідше одного разу на рік.

Звіт повинен містити відомості про його діяльність у раді та в її органах, до яких його обрано, а також про його роботу у виборчому окрузі, про ухвалені радою та її органами рішення, про хід їх виконання, про особисту участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень ради, її органів, а також доручень виборців свого виборчого округу.

Звіт депутата місцевої ради може бути проведено в будь-який час на вимогу зборів виборців за місцем проживання, трудової діяльності або навчання, а також органів самоорганізації населення.

Читайте також:

  1. Звітування нардепа Павла Різаненка: подяк більше, ніж запитань
  2. «У тісному колі» та під грифом «секретно»: коли та перед ким звітував Ігор Сапожко
Поділіться.

Залиште відповідь