Броварські депутати мріють про націоналізацію компаній-монополістів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У понеділок, 3 квітня, відбулась позачергова сесія Броварської міської ради. На порядок денний сесії було заплановано розгляд двох проектів рішень:

  1. Проект рішення міської ради “Про звернення до Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” на підставі звернення депутата БМР Білоконя В.О.
  2. Проект рішення міської ради “Про звернення до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана” на підставі звернень депутатів.

Та вже на початку сесії на робочих місцях депутатів з’явилось ще два документи: «Звернення до Президента України, Кабінету Міністрів, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Генеральної прокуратури України, Національної агенції з питань запобігання корупції», ініційоване депутатом Андрієвським та депутатський запит свободівців Шевчука та Бойка. Оскільки обидва звернення стосуються одного питання, було прийнято рішення про їх об’єднання.

Крім того, секретар ради Петро Бабич повідомив про надходження ще одного звернення стосовно продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель, ініційованого фракцією «Батьківщина». Проте самого тексту депутатам навіть не надали, озвучив його під час розгляду Борис Дудко.

У результаті обговорення питання блокади окупованих територій Донбасу та подій 13 березня звернення до перших осіб країни було підтримано 22 депутатами без змін.

Гаряче обговорювали присутні питання авансових платежів за електроенергію. Депутати пригадали власний досвід боротьби проти  відключень електроенергії в контексті авансових платежів обленерго. Зрештою 26 голосами проект було підтримано.

Заручилась підтримкою більшості депутатів (22 голоси) фракція «Батьківщини» стосовно продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель.

Обговорили і підтримали броварські депутати і питання стосовно скасування анонсованого з 1 квітня введення абонплати на постачання газу (26 голосів «за»).

У підсумку сьогоднішньої сесії народні обранці запропонували вивчити питання і підготувати на наступне засідання звернення стосовно висловлення недовіри діяльності НКРЕКП. А також були одностайними щодо ініціативи звернення щодо націоналізації обленерго та облгазів, які знаходяться в руках купки монополістів, що тримають ринок природного газу та електроенергії і роблять споживачів заручниками свого бізнесу.

Нагадаємо, що наступна чергова сесія запланована на 11 травня 2017 року.

Поділіться.

Залиште відповідь