Броварські лікарі про ситуацію на поминально-вихідні дні: «епідемія сп’яніння»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

«Насиченими» на медично-травматичні події виявилися для Броварів травневі та пасхальні свята.

Як розповів під час оперативної наради 10 травня головний лікар Центральної районної лікарні Валентин Багнюк, на святкові та поминальні дні викликів «швидкої» було чимало, навіть до приймального відділу лікарні доводилося викликати поліцію, оскільки там були бійки.

багнюк

Про збільшення викликів «швидкої» говорив під час наради і головний лікар Броварської станції екстреної медичної допомоги Роман Нікіфорук. За його інформацією у «червоні дні календаря» викликів було в середньому 53-55.

«Кожну годину ми мали один виклик на тяжке сп’яніння. Якась прямо епідемія сп’яніння», — розповів Роман Іванович.

нікіфорук

Головний лікар Броварської станції екстреної медичної допомоги Роман Нікіфорук

За словами лікаря такі випадки супроводжувалися ножовими пораненнями, травмами, бійками, географічно — на вулиці Гагаріна, на Північному кладовищі. Одну дівчинку 14 років також привезли у стані тяжкого алкогольного сп’яніння.

Також головний лікар Броварської станції екстреної медичної допомоги нагадав про те, що вже три роки на станції немає опалення, чим викликав запитання у міського голови Ігоря Сапожка: «А хіба кошти на це не передбачалося?». Головний лікар Валентин Багнюк відповів: «Ні».

У ході обговорення Сапожко дав доручення керівнику КП «Броваритепловодоенергії» Сергію Сафронову розібратися у цьому питанні.

Поділіться.

Коментарі закриті.