Броварські супермаркети перевірять на профілактичні заходи проти поширення грипу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Заступник міського голови Григорій Голубовський розкритикував інформаційну кампанію Броварської санітарно-епідеміологічної станції щодо ситуації з захворюванням на грип та ГРЗ.

«Я багато провів часу по столичних лікарнях і заходив до супермаркетів. Там люди якось відповідальніше ставляться до ситуації. Пов’язки марлеві носять у людних місцях. У Броварах же ніби нічого немає. Як кажуть, вибухи лунають, а війни нема. Заходиш до броварських супермаркетів — покупці як ходили, так і ходять без масок», — висловив невдоволення Григорій Голубовський під час оперативної наради у міській раді 25 січня.

Як розповіла головний лікар Броварської санітарно-епідеміологічної станції Олександра Вакарчук, профілактичні заходи розроблені, зокрема, для дитячих навчальних закладів та промислових підприємств. «Розіслані пам’ятки про заходи, які повинні вживатися при відповідних захворюваннях», — сказала головний лікар СЕС.

На запитання, чи можна перевірити, наскільки якісно доведено відомості про небезпечну ситуацію у місті до населення, пані Вакарчук зазначила, що це можна зробити у складі робочої групи. На що Голубовський сказав: «У місті надзвичайна ситуація. Потрібно провести перевірку, оскільки великі супермаркети, я впевнений, на це майже не реагують».

Заступником міського голови дане доручення відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення провести перевірку профілактичних заходів у місті.

Поділіться.

Коментарі закриті.