Броварську 10-ту школу заміновано? Працюють вибухотехніки та кінологи. ОНОВЛЕНО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

18-го травня близько 12:00 на електронну адресу броварської школи №10 прийшло анонімне повідомлення про замінування цього навчального закладу. Про це «Трибуні-Броварів» повідомили в Броварському районному управлінні поліції.

Зі слів освітян, які працюють в школі, під час 5-го уроку в закладі освіти пролунали три дзвінки. Саме три дзвінки вказують на надзвичайний стан та термінову евакуацію як учнів, так і працівників навчального закладу.

«Діти швидко покинули територію школи, але в багатьох залишилися особисті речі в класах. Хто встиг щось схопити, а хто ні. Взагалі минулого тижня в нас була навчальна евакуація», – розповідає вчителька ЗОШ №10 Тетяна Адаменко.

Близько 1,5 тис. учнів евакуювали за територію школи та повідомили всі екстрені служби міста.

«Наразі працівники поліції та ДСНС огородили стрічкою 200-метрову зону, за яку крім екстрених служб нікого не пускають. Очікуємо на фахівців вибухотехнічної служби з собаками», – повідомив «Трибуні-Броварів» очільник Броварського районного управління поліції Андрій Астаф’єв.

Замінування 10 школи, фото - Ющенко

Також «Трибуні» від працівників школи стало відомо, що цього тижня в ЗОШ №10 проходять контрольні роботи з різних предметів.

Станом на 14:00 на території школи працюють вибухотехніки та кінологи.

Близько 14:30 охорону території, яку поліціянти встановили по периметру школи, знято. Як з’ясувалося, повідомлення було хибним: кінологи з собакою та вибухотехніки не виявили небезпечних предметів. Завтра учні школи №10 зможуть повернутися до навчання.

Наразі правоохоронці з’ясовують, хто ж саме надіслав електронного листа з неправдивим повідомленням.

Зазначимо, що відповідно ч.2 ст.259 КК України, надання завідомо неправдивого повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, карається позбавленням волі на строк від 4 до 8 років. 

ФОТО – Ірина Ющенко, Антон Раков

Читайте також:

  1. У Броварах «мінували» школу з мобільного 19-річного молодика

  2. Школа №10 – переможець цьогорічної військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

  3. Будівництво молодшої ланки школи № 10 у цифрах: витрати та плани

  4. Виконком оновив перелік адрес, закріплених за школами Броварів

Поділіться.

Залиште відповідь