Броварський ресторан «Royal Club» перевірять на дотримання тиші

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На сайті Броварської міськради опублікували розпорядження міського голови про створення робочої групи щодо перевірки на дотримання рівня шуму броварського ресторану «Royal Club», який розташований за адресою вул. Марії Лагунової, 2-а.

У документі зазначається, що робоча група буде здійснювати перевірку щодо порушення тиші закладом ресторанного господарства «Royal Club» у зв’язку зі зверненням одного з депутатів Броварської міськради. Як вдалося дізнатися «Трибуні-Бровари», клопотання подавав депутат від «Свободи» Сергій Бойко. 

Склад робочої групи:

  • Резнік О.В. – заступник міського голови, голова робочої групи;
  • Загуменний М.В. – начальник управління економіки, заступник голови робочої групи.

Члени робочої групи:

  • представник Броварського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області (за згодою);
  • представник спецвідділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Броварської міської ради;
  • представник управління економіки Броварської міської ради;
  • представник Броварського районного відділу лабораторних досліджень ДУ КОЛЦМОЗ України (за згодою);
  • представник Броварського відділу  поліції головного управління національної поліції в Київській області (за згодою).

Окрім цього, сьогодні, 28 серпня, під час засідання виконавчого комітету (іще до створення робочої групи) присутні також розглядали питання «Royal Club». На розгляд виконкому було представлено проект рішення, за яким години роботи закладу було б обмежено. Утім, точні години (із 09:00 до 23:00) запропонували лише під час засідання, через що цей проект рішення не прийняли. Утім, обмежити роботу закладу таки планують.

Нагадаємо, що цього року були вже створенні робочі групи, які мали обстежити на дотримання тиші броварське кафе “Орех” та ресторан “Каприз”.

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply