Броварський «Смотрящий по Лук’янівському СІЗО» може «сісти» на 15 років. ФОТО. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Закінчилося досудове слідство по справі щодо керівника та 5 учасників озброєної банди, які займались розбійними нападами на підприємства, установи, організації та пересічних громадян, а також крадіжками чужого майна. Про це йдеться на сторінці Київської обласної прокуратури.

Так, п’ятеро зловмисників, більшість яких вже мали проблеми із законом, на чолі зі своїм кримінальним авторитетом із Броварів, на кінець травня 2020 р. ґрунтовно підозрювались у скоєнні щонайменше 11 розбійних нападів. Сума завданого збитку сягала понад один мільйон гривень.

Смотрящий за Лук'янівським СІЗО із Броварів, фото - поліція

Як повідомляє Київська обласна прокуратура 21-го січня, затверджено та скеровано до Макарівського районного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ст. 257, ч.3, 5 ст. 185, ч. 4 ст. 187, ч. 1 ст. 263 КК України вже по 9-ти епізодах злочинної діяльності. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років із конфіскацією майна.

ТРАВЕНЬ 2020-го…

У кінці травня 2020 року цю банду затримали бійці КОРДу та спецпризначенці.

Повідомлялося, що до кожного нападу зловмисники готувалися ретельно: прораховували шляхи відходу, обирали місця, де немає камер відеонагляду, змінювали зовнішність за допомогою перук і борід, а також змінювали транспорт.

Смотрящий за Лук'янівським СІЗО із Броварів, фото - поліціяНападали на охоронців, зв’язували їх і, погрожуючи зброєю, викрадали готівку з сейфів.

Під час 18 обшуків правоохоронці вилучили велику кількість різноманітної зброї (гранати, глушник, пластид, димові шашки, щоб прикривати шляхи відходу), рації, а також перуки, пластикові стяжки, кастети, ломи, мобільні телефони, наркотики, гроші, сім машин та інші речі.

(Натиснути на фото для збільшення)

За даними слідства, очолював банду раніше неодноразово судимий за аналогічні злочини 35-річний мешканець Броварів, який у кримінальних колах позиціонував себе як «смотрящий по Лук’янівському СІЗО».

Звільнившись, останній не став на шлях виправлення, а організував нову банду з метою здійснення нападів на громадян, підприємства, установи, організації.

ФОТО – Поліція Київської області

Читайте також:

  1. Затримано 21 учасника стрілянини в Броварах. ФОТО

  2. Кримінальні розбірки перевізників на Торгмаші: 2 поранених, 21 затриманий. Відео

  3. Ходив із пістолетом у центрі Броварів – затримали небайдужі

  4. Спроба вбивства в Княжичах: замовник і виконавці постануть перед судом

Поділіться.

Залиште відповідь