Бровари “гаряче” провели спекотне літо

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

В останні вихідні серпня не було жодних державних свят, але Бровари перетворилися на один суцільний святковий захід — це молодь міста без будь-яких запроваджень «зверху», на власному ентузіазмі організували і провели три незалежних один від одного заходи, які символічно присвятили прощанню з літом. Спортивні, музичні та видовищні дійства — футбольний благодійний турнір на підтримку солдат АТО, музичний вечір на острові у парку «Перемога» та розважальний концерт «ЛетоPeace» – стали яскравим завершальним акордом спекотного Літа-2015.

Футбольний турнір: «Локомотив» знову другий

ОНУМ продовжив традицію проводити спортивні турніри, а кошти — заявковий внесок команд-учасниць — передавати волонтерським організаціям, які допомагають солдатам АТО. Ось і цього разу об’єднавши у змаганні 10 команд, організатори отримали та передали більше тисячі гривень.

останні літні дні (139)

останні літні дні (164)

останні літні дні (306)

У турнірі взяли участь переможець і фіналіст футбольного турніру, який нещодавно проходив на полі ЗОШ №9 — «Титан-Уніспорт» та «Локомотив» відповідно. З тією лиш різницею, що «титани» тепер йменувалися як «Турист». Та сталася сенсація — чемпіон попереднього турніру — «Титан-Уніспорт», він же «Турист» — вийшов у півфінал лише з другого місця, а на другий ігровий день взагалі не з’явився. Натомість на авансцену вийшли інші фаворити — «Штанга» та «Авалон».

Перша команда з суто футбольним терміном неочікувано, але заслужено пробилася до півфіналу, а друга — перемогла у фіналі срібного призера попереднього турніру — «Локомотив». Хоча за побудовою гри та силово-атлетичними даними «залізничники» вважалися беззаперечними фаворитами. У фіналі, який вийшов психологічно-драматичним — було і вилучення, і серія пенальті — «Авалон» святкував перемогу багато в чому завдяки ігровому таланту свого воротаря.

Музичні вечори: різні за стилем, однакові за теплотою

Суботнього вечора паралельно в парку «Перемога» та на Майдані Свободи пройшли два музичних заходи — на острові від ОНУМ та концерт «ЛетоPeace» відповідно.

Заходи вийшли різні за стилем та за атмосферою. Вечір від ОНУМ вийшов тихим, лірично-душевним, навіть інтимним, насичений репертуаром авторських пісень присутніх молодих виконавців. Тон задавала відома серед броварської молоді гітарист Анастасія Горбунова, гостями вечора стала броварська група «Сбой системы».

1 3 4

Зовсім іншою атмосфера була на Майдані Свободи. Якщо в парку «Перемога» було відчуття, що літо було теплим, то на центральній площі міста — спекотним. За ініціативи броварської молоді, танцювальної студії «Maxi Dance School», активістів на чолі з броварським шанувальником музики в стилі брейк-данс, реп, рок — Олегом Здоровцем (репер «Carbon»), у Броварах пройшов справжній молодіжно-розважальний концерт.

Глядачі, а це переважно діти та юнаки шкільного та студентського віку, а також молоді мами з немовлятами, побачили того вечора виступи різних гуртів напрямку некласичного танцю та співу — брейк-данс, хіп-хоп, реп, рок.

останні літні дні (15)

останні літні дні (11)

останні літні дні (57)

Дещо не готовими вийшли Бровари до репу — виконавців ритмічного речитативу було багато, виступали вони практично один за одним і до заданої високої планки драйву та енергійності трішки не дотягували — доводилося або ж вслухатися в текст пісень, або ж вдумуватися їх в філософський смисл, а того вечора глядачі хотіли просто відпочити, а не «завантажувати» себе.

А ось брейк-данс пішов просто «на-ура», особливо, коли танці такого стилю виконували маленькі хлопчики та дівчатка. Радувало те, що вокально-інструментальні номери усі без винятку виконувалися «живими» музикою та співом. А ще ведучі концерти — Олег Здоровець та керівник «Maxi Dance School» Максим — постійно жартували, підстьобували один одного та веселили публіку різними смішними фразами та діалогами. «Дай мені свій мікрофон, у тебе гучніший» — говорив один ведучий. «П’ять баксів» — підхоплював інший. «Хто нас не підтримує і не скаче під музику — той Філіп Кіркоров!» — час від часу видавали конферансьє.

останні літні дні (78)

останні літні дні (69)

останні літні дні (84)

Ніби по наростаючій, організатори вечора після «неопрацьованих» діамантів — ентузіастів, та талантів-любителів — запросили на сцену тих, кого вже можна назвати професіоналами.

Броварський рок-гурт «Formingo» — учасник минулого року шоу «Україна має талант»Назар Хованський та Дмитро Приходько — суботнього вечора виступили з піснями, які увійдуть до першого альбому групи «Звук, що дає життя». Гурт настільки популярний у місті, що того вечора молодь, особливо дівчатка старшого шкільного віку тільки й шепотіли та зітхали: «Formingo», «Ах, «Formingo!».

останні літні дні (52)

останні літні дні (49)

останні літні дні (74)

Завершувався вечір справжнім «відривом»: колектив «Street Dance Club» подарував присутнім Fire Show у супроводі української етнічної музики в сучасній обробці. Причому видовище було перенесене зі сцени безпосередньо до глядачів на площу.

останні літні дні (33)

останні літні дні (34)

Проводжали спекотне цього року літо Бровари й справді гаряче.

Джерело: “Маєш право знати”.

Поділитись

Comments are closed.