Бровари готуються до свята

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Зовсім скоро, 17 вересня, Бровари святкуватимуть День міста. Окрім численних культурно-масових заходів, запланований флешмоб «Небесний ліхтарик свободи». Інформацію про захід опублікував організатор акції — ГО «Спільними зусиллями».

Флешмоб відбудеться 17 вересня, в День міста, о 22 годині в парку «Перемога» біля фонтану. Учасникам будуть роздані небесні ліхтарики, які вони запустять у броварське вечірнє небо. Організатори просять бажаючих попередньо зареєструватися за посиланням. Це необхідно для підрахунку кількості людей, які візьмуть участь в акції.

Тим часом «5 канал» створив двосерійний фільм, у якому йдеться про історію Броварів. Перша серія стрічки у рамках проекту «Машина часу» демонструватиметься на каналі 10 вересня, у суботу, о 19.25. Про це повідомляє журналіст та громадський активіст Дмитро Карпій. Про дату і час виходу в ефір другої серії обіцяють повідомити пізніше.

«Машина часу» — історичний пізнавальний проект, що, за словами його авторів, розкриває таємниці минулого для якісного розуміння майбутнього.

Поділіться.

Залиште відповідь