Бровари охопив Олімпійський рух

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Субота 11 червня стала направду Днем спорту в Броварах: саме цього дня в місті відбувся Олімпійський захід, за який відповідав Національний олімпійський комітет України з ініціативи Міжнародного олімпійського комітету.

Програма дійства виявилася по-справжньому насичена: пробіг, конкурси-вікторини спортивно-олімпійської тематики, концерти. Все було спрямовано на популяризацію олімпійського руху та здорового способу життя.

Попри часом захмарену погоду, захід зібрав багатьох містян-ентузіастів – і дорослих, і малечу. Його ж безпосередніми учасниками стали 35 команд та понад 3000 людей – не тільки броварчан, а й мешканців міст і сіл району. Своєю присутністю захід ощасливили відомі спортсмени – уродженці Броварів, такі, як легкоатлет Олександр Багач.

Відрадно зазначити, що старт дійства о12.00 дали спортсмени з обмеженими можливостями, що своєрідно підтверджує цивілізаційний поступ нашої держави. Найбільшу ж глядацьку увагу зібрали змагання бігунів та юних футболістів місцевих ЗОШ, і це й не дивно: легка атлетика та футбол здавна мають особливе значення для вітчизняного спорту…

Станіслав Дикий.

Поділіться.

Коментарі закриті.