Бровари отримали 2,6 млн грн на «Доступні ліки»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Про це сьогодні, 5 лютого, під час оперативної наради броварських виконавчих служб повідомив головний лікар Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов.

“Користуючись нагодою, хочу повідомити, що на тому тижні ми отримали розпорядження губернатора Київської області про розподіл медичної субвенції по “Доступних ліках”. На наше місто виділено два мільйони 600 тисяч, і я думаю, що на цьому тижні кошти надійдуть на рахунки міста. Будем заключати договори і відпускати “Доступні ліки” по державній програмі”, — зазначив пан Кравцов.

Він також повідомив, що до цього кошти на ліки виділялися з міського бюджету (відповідно до постанови Кабінету Міністрів №1303). Так, за минулий місяць було витрачено майже мільйон гривень. Тепер, зазначив пан Кравцов, на міський бюджет фінансового навантаження буде менше.

Урядова програма “Доступні ліки” діє з квітня 2017 року. У грудні МОЗ повідомили, що 2018 року безоплатних ліків стане більше. Так, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України програма доповнилася ще двома діючими речовинами для лікування серцево-судинних захворювань та діабету 2 типу — Лозартан та Глібенкламід. Вичерпний перелік препаратів, вартість яких відшкодовується в рамках програми, можна переглянути тут. А для броварчан і броварчанок “Трибуна-Бровари” підготувала окрему публікацію про аптеки, що беруть участь у “Доступних ліках”.

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply