Бровари “пливуть”: перспективи нових видів “перевезень”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Судячи з прогнозів гідрометереологічних сайтів, Посейдон або ж Перун (грецьке та слов’янське божества, які відповідали за водну стихію) будуть гніватись на броварців до самої Покрови. І якщо «народна ливньовка» на вулиці Білана і далі працює над проектом «Реконструкція парку Приозерний», підвищуючи водо- та сміттєзабеспечення водойми, то іншим вулицям та провулкам міста просто таки непереливки.

Сплативши дорожний збір, закладений у вартість пального, власники авто (особливо з низьким кліренсом) за такої ситуації змушені, як кажуть, пересідати на гондоли або влаштовувати «паромні переправи». Другий варіант з точки зору комерції, здається більш привабливим — адже можна «відбити» дорожній збір, перевезенням поромом пішоходів, що не купили вчасно гумові чоботи для всієї родини. Всі ж бо знали, що на дворі осінь — пора дощів і депресій.

1

вул. Зеленського — комунальники не встигають відкачувати штучні озера

Складніша ситуація з приватним сектором, де шляхи взагалі не знайомі з поняттями «асфальт» і «тротуар».

7

Зазимський шлях

Там весь Божий гнів, що не встигає поглинути ґрунт — звалюється на приватні садиби, нагадуючи про осінь.

6

вулиця Благодатна

Бровари пливуть щороку двічі: навесні та восени. Вочевидь, зараз влада сподівається, що дощ ненадовго і скоро електорат перейматиметься встановленням головної ялинки і святкуванням Різдва.

То ж готуйте зимову гуму та снігові лопати, бо сніг випадає так само несподівано, як і дощ!

Поділіться.

Залиште відповідь