«Бровари» продовжують громити суперників

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Команда під орудою Миколи Логвина, вигравши п’ятий матч поспіль, не дала відірватися головним конкурентам. 15 жовтня броварчани, мабуть, найбільш згуртовані цієї осені, перемогли чемпіона, повідомляє Броварський спортивний портал.

У першому таймі ударом з низки невідпорних звичний для себе гол забив Кострома, а Безпалий асистував йому. Безпалий же став ініціатором другої результативної акції, яку підхопив Федоренко, а Бойко успішно завершив ударом у ближній кут.

«Джуніорс», який залишився в меншості ще в першому таймі, у другій половині зустрічі намагався діяти безкомпромісно та агресивно. Однак, бажаного результату це не принесло, адже людські можливості не безмежні. Та ще й відмінний страж воріт Іщенко у складі броварської команди діяв бездоганно. Отже, 0:2, і залишається лише привітати наших футболістів.

«Джуніорс» (Шпитьки) — ФК «Бровари» — 0:2 (Кострома, 14, Бойко, 79). Вилучення: Стриж («Джуніорс», 25).