Бровари приєдналися до єдиної всеукраїнської електронної бази переселенців

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Управління соціального захисту Броварської міської ради розпочало працювати із всеукраїнською електронною базою переселенців, що має суттєво полегшити облік та надання допомоги людям, які цього потребують. Про це на оперативній нараді виконавчих органів влади розповіла начальник управління Алла Петренко.

Як розповіла виданню «Трибуна-Бровари» Алла Іванівна, приєднання до всеукраїнської електронної бази осіб внутрішнього переміщення практично зведе до нуля паперовий документообіг.

«Раніше, щоб зняти людину з обліку з іншої області, нам потрібно було слати туди письмовий запит. Це віднімало багато часу. З підключенням до електронної системи, тяганина з документами має припинитися», — розповіла пані Петренко.

Ще донедавна реєстрова база працювала в тестовому режимі, близько двох місяців тому вона була запущена повноцінно, два дні тому броварська база переселенців була до неї приєднана.

На сьогодні у Броварах зареєстровано 5656 осіб, з яких матеріальну допомогу отримують близько 2,5 тисяч. Ще 15% переселенців за практичним місцем проживання, яке вони вказали в заявах, не проживають.

Як розповіла виданню «Трибуна-Бровари» заступник міського голови Лариса Виноградова, за співвідношенням кількості переселенців до загальної кількості населення міста, Бровари є лідерами Київської області.

Поділіться.

Залиште відповідь