Бровари стають ближчі до Англії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні спортивна громадськість нашого міста стане свідком доволі неординарної — навіть у чомусь епохальної — події: до нас завітають професіонали двох відомих футбольних клубів Великобританії — тамтешнього гранда «Манчестер Сіті» та міцного середняка елітного дивізіону «Норвич Сіті».

На стадіоні «Спартак» англійські гравці й тренери проведуть відкрите тренування за участі юних броварських футболістів — вихованців місцевих ДЮСШ, Академії Владислава Ващука (котра, власне, й стала організатором акції) та ДЮК «Юніон». Подібні ініціативи цінні для України в тому розумінні, що своєрідно наближають нас до Європи: відомо, що система підготовки юних талантів і загальної організації роботи у футболі Англії на височенному рівні, там є чому повчитися.

По коментар ми звернулися до Олега Венглинського — колишнього партнера Владислава Ващука в національній збірній України, а нині дитячого тренера київського «Динамо»: «Вважаю такі ініціативи дуже позитивними для дітей. Головний позитив — демонстрація того, що, за умови відповідального ставлення до справи, можна стати світовою знаменитістю, виїхати за кордон. Іще важливий момент: у багатьох вітчизняних ДЮСШ, наслідуючи ще радянські традиції, продовжують орієнтуватися на доволі старомодні системи підготовки юних футболістів, натомість європейська система набагато сучасніша», — резюмував Олег Венглинський.

 

Станіслав Дикий

Поділіться.

Коментарі закриті.