Бровари у квітні 2019-го: концерти, вистави та виставки – ОГЛЯД

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Концерти «Pianoboy» і «Dzidzio», виступи «Піснярів» і Петра Чорного, комедія «Чорного квадрату», а також художні виставки, – ці та інші культурні заходи заплановано у квітні в Броварах. Анонси подій оприлюднили місцевий відділ культури та сайти з продажу квитків.

Уже завтра, 5 квітня, у Броварах відбудуться одразу декілька подій. Удень, о 13:30, у міському клубі призначена святкова програма «Гарний настрій» для людей поважного віку, приурочена Дню сміху. Ввечері в «Прометеї» на 18:00 запланований виступ заслуженого артиста України Петра Чорного. А о 20:00 у «Терміналі» дасть концерт «Pianoboy» із програмою #світларваньтур.

10 квітня о 15:00 у Броварському краєзнавчому музеї відкриється тимчасова виставка творів художників-викладачів і їхніх учнів із броварської районної школи естетичного виховання. А 12 квітня в «Прометеї» о 12:00  відбудуться звітні концерти студії естрадного співу «Акварелі» та танцювального колективу «Зоряни». Там само 13 квітня об 11:00 проведуть благодійний захід задля порятунку Каріни Личак.

14 квітня о 19:00, так само в «Прометеї», до 50-ої річниці заснування виступить відомий білоруський гурт «Пісняри». 16 квітня о 20:00 в «Терміналі» київський театр «Чорний квадрат» покаже виставу-комедію «Хто кого хоче…» Цього ж дня, о 16:30, у дитячій школі мистецтв відкриють виставку художніх робіт до звітного концерту закладу.

17 квітня о 17:00 у «Прометеї» проведуть конкурс юного постановника «Зірковий танець». Там само 18 квітня о 12:00 – звітний концерт танцювального колективу «Альтаїр». А о 17:00 – звітний концерт дитячої школи мистецтв у стінах рідного закладу.

21 квітня о 12:00 у Броварському краєзнавчому музеї відбудеться зустріч літературно-мистецького об’єднання «Криниця», присвячена Чорнобильській катастрофі.  О 16:00 у «Прометеї» покажуть концерт школи східного танцю Ольги Малиновської. А о 18:00 до Броварів навідається «Dzidzio». У «Терміналі» він виступить із програмою  «Dzidzio. Super-puper на біс!»

27 квітня о 18:00 у «Прометеї» проведуть відбірковий тур до фестивалю «Харизма», який присвячений Дню захисту дітей. Окрім того, під кінець квітня в Броварах відбудеться декілька літературних заходів, а також подій, приурочених Дню пам’яті аварії на ЧАЕС 26 квітня та Великодню 28 квітня. Детальніше – на сайті броварського відділу культури.

Поділіться.

Залиште відповідь