Бровари візьмуть 13,5 млн грн кредиту на освітлення вулиць

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварська міська рада під час сьогоднішньої 86-ої позачергової сесії проголосувала за отримання кредиту в розмірі 13,5 млн грн для модернізації освітлення вулиць міста. Запозичення беруть під 3 % річних на 5 років із пільговим періодом у 18 місяців.

Як зазначають чиновники, кредитування відбувається в межах участі в програмі Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) «Енергозбереження» щодо впровадження енергозбережних заходів і підвищення енергоефективності.

За отримані гроші планують, перш за все, замінити світильники на низці вулиць міста – лампи розжарювання на LEDлампи. Також заплановано заміну бетонних опор освітлення, які перебувають у напівзруйнованому стані. Окрім того, мають замінити 26 км кабелів.

Роботи виконуватимуть на вулицях: Київській, Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Онікієнка, Вокзальній, Героїв Небесної Сотні, Гоголя, Грушевського, Бандери, Героїв УПА, Короленка, Москаленка, Фонтене-су-Буа, Олімпійській, Пушкіна, Петлюри, Броварської сотні, Шолом-Алейхема, Благодатній, Чорновола, Симоненка та на Другому шляхопроводі.

Згідно з умовами, кредит беруть під 3 % річних терміном до 5 років (із можливістю погашення раніше) та пільговим періодом у 18 місяців. Під заставу ніяке майно не береться, інше забезпечення виконання зобов’язань також не передбачене.

Під час сесії депутат Сергій Батюк запропонував встановлювати світильники головним чином на під’їзди, а не лише для освітлення вулиць. А також – не тільки під час виборів.

Депутати переважною більшістю проголосували за здійснення запозичення.

Читайте також

  1. Реклами на опорах освітлення згодом не буде
  2. Новий сквер біля прокуратури буде з лавками, освітленням та доріжками. ФОТО
  3. У парку «Перемога» вкрали ліхтарі: «мобільних» патрулів немає, у поліції – брак рук
Поділіться.

Залиште відповідь