Бровари вживають запобіжних заходів від пожеж

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Інколи вітчизняна влада дивує з приємного боку  нечасто таке трапляється, але трапляється.

Щось схоже мало місце на початку цього місяця, коли було ухвалене розпорядження міського голови Броварів «Про утворення оперативного штабу з координації діяльності по проведенню заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною небезпекою у 2016 році».

Звідти випливає, що у місті здійснена спроба підготуватися до одного з найстрашніших лих, які можуть спіткати людину. Причому, зроблено  це вчасно тоді, коли спека спала, відтак є час зібратись із думками й навести лад там, де потрібно.

Хочеться вірити, що у цьому конкретному випадку робиться все не для галочки …

У протипожежних заходах братимуть участь спецпідрозділи та громадські формування. За розпорядженням міського голови Ігоря Сапожка це мають бути «Альфа-Безпека», «Галід» та «Комкон».

Підготовка до можливих пожеж у місті та в його околицях, як декларується у офіційному документі, здійснюється не «нахрапом», «одним стрибком», а за допомогою кількох етапів — складено графік чергувань членів оперативного штабу, розроблено маршрути патрулювання території Броварів, здійснюється контроль за міськими об’єктами, які безпосередньо межують із лісистими ділянками, перевіряється працездатність пожежних гідрантів, створено запас пожежно-мастильних матеріалів, починається інформаційно-роз’яснювальна робота з мешканцями…

Залишається сподіватися, що все струнке на папері, буде таким же струнким у реальності.

Втім, найбільші сподівання на те, щоби створений оперативний штаб не мав цього року роботи…

Станіслав Дикий.

Поділіться.

Коментарі закриті.