«Броваритепловодоенегрія» отримала 5 млн грн на електрику і зарплатню

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час сьогоднішньої позачергової сесії Броварської міської ради депутати погодилися виділити додатково 5 млн грн для КП «Броваритепловодоенергія». Зі слів чиновників і комунальників, кошти підуть на розрахунок підприємства за електроенергію та заробітні плати робітникам.

Як ідеться в проєкті рішення, загальний кошторис підприємства у 2020 році збільшують із 12,6 до 17,6 млн грн. Таким чином «Броваритепловодоенергія» отримає ще 5 млн грн.

В. о. голови підприємства Владлена Боровська зазначила, ці гроші підуть, зокрема, на розрахунок підприємства за спожиту електроенергію.

Владлена Боровська

Владлена Боровська

Окрім того, за виділені 5 млн грн виплатять заробітну плату робітникам за жовтень – лише для робочого персоналу. Зарплатню за вересень, зі слів чиновників, працівникам уже перерахували.

Під час засідання сесії депутати і міський голова вказали на необхідність фінансування робіт, якими займається «Броваритепловодоенергія». Ідеться про заміну центрального ствола каналізації, обладнання нової насосної системи для перекачування стічних вод тощо.

Нагадаємо, питання щодо дофінансування КП «Броваритепловодоенергія» підіймають регулярно під час останніх сесій міськради. Попередньої позачергової сесії депутати також виділили 2,6 млн грн на закупівлю газу і понад 3,5 млн грн фінансової підтримки.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Дофінансування комунпідприємств і кримінал Сапожка – прощальна сесія міськради
  2. Броварчани заборгували КП «Броваритепловодоенергія» близько 50 млн грн. Чи стартує вчасно опалювальний сезон?
Поділіться.

Залиште відповідь