Будівельники напали на активіста за контроль ремонту дороги. ВІДЕО, ФОТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора, 25 червня, в селі Вільному на Броварщині кілька робітників напали на активіста Олександра Короленка і забрали в нього телефон. Постраждалий приїхав зафіксувати, як проводять ремонт дороги. Про це повідомляють сам активіст та Броварський відділ поліції.

За інформацією правоохоронців, потерпілий звернувся на 102 об 11:00. У результаті конфлікту з робітниками, він утратив свій телефон. Інцидент стався на вул. Шевченка в селі Вільному, що неподалік від Тарасівки та Захарівки.

Зі слів Олександра Короленка, на нього напали за спробу зняти, як робітники проводять ремонт дороги. Його профінансували з місцевого бюджету. Нападали нібито представники субпідрядника з Великої Димерки – фірми «Регіон-2001».

Активіст зазначив, що отримав побої, які сьогодні збирається «зняти» у компетентній установі. Він також підтвердив, що під час нападу в нього вирвали з рук телефон. Однак пізніше, разом із поліцією, ґаджет удалося повернути. На його поверхні, зі слів потерпілого, були стерті всі відбитки.

Фото з виконання робіт у селі вільному, 25 червня 2020 року

щоби збільшити, натисніть на зображення

За інформацією Олександра Короленка, правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Спочатку збиралися за «грабіж», однак потім вирішили змінити кваліфікацію. У Броварському відділку поліції наразі не уточнюють цю інформацію, вказуючи, що слідство триває.

Олександр Короленко – активіст, керівник ТОВ «Імперія доріг», яка працює у сфері будівництва. Чоловік час від часу публікує інформацію про ті чи інші будівельні «ляпи», невідповідності тощо від комунальників і чиновників на Броварщині.

Фото, відео – Олександр Короленко

Головне фото – Бажен Левковець, © «Маєш право знати»

Читайте також:

  1. Виборчі округи №4 та №5: Чи переможуть Олександр Короленко і Бажен Левковець?
  2. Лише на папері? Як у Тарасівці підрядник дорогу ремонтував
Поділитись

Leave A Reply