Будівництво на Гагаріна може бути небезпечним для школярів — директор ЗОШ №7

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під’їзд до ЗОШ №7 з вулиці Гагаріна потрібен, але будівництво 6-поверхового офісу перед будівлею школи може бути небезпечним для школярів.

Таку позицію у бесіді з «Трибуною-Бровари» озвучила директор навчального закладу Ольга Жигулова.

Нагадаємо, забудовник ТОВ «Альянсінвестбуд» планує побудувати за адресою Гагаріна, 21 6-поверховий офісний центр. Свого часу компанія на чолі з екс-депутатом Олександром Михайловим придбала земельну ділянку, а у червні 2017-го з вирубування дерев почалися підготовчі до будівництва роботи.

На засіданнях членів відповідної робочої групи забудовник запевняв, що у нього ще немає проектного бачення офісу. Проте виконком вже дав «зелене світло» на розробку проектно-кошторисної документації по проекту будівництва під’їзної дороги з вулиці Гагаріна до школи. Ці роботи має виконати забудовник у рамках покладених на нього інвестиційних зобов’язань.

«Наскільки мені відомо, до школи буде під’їзд у дві полоси з боку вулиці Гагаріна. Він потрібен, і я особисто це підтримую. Але мене більше хвилює сам процес будівництва. Він може бути небезпечним. Що це буде за будівництво? Як воно проходитиме? Ось це хвилює», — заявила пані Жигулова.

директор ЗОШ №7 Ольга Жигулова

Зазначимо, що мешканцями будинку Гагаріна, 23, який стоїть поруч із майбутнім будівництвом, створена ініціативна група, яка вже збирала підписи проти початку будівельних робіт. Мешканців хвилює те, що будинок має тріщини і будівництво для нього може стати аварійно небезпечним.

На 17 серпня активісти групи «Небайдужа громада Гагаріна, 23» збиралися прийти до міського голови Ігоря Сапожка з вимогою припинити майбутню забудову, однак за збігом обставин і мер, і секретар міської ради Петро Бабич, який головує на робочій групі, пішли в одноденну відпустку. Активістів прийняв заступник міського голови Григорій Голубовський, виступ якого звівся до поради писати звернення до Департаменту архітектури та будівництва Київської ОДА (ДАБ) та Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ).

Як розповіли активісти та члени ініціативної групи за підсумками зустрічі з Григорієм Голубовським, вони писатимуть звернення до ДАБ КОДА та ДАБІ, а роботою секретаря міської ради Петра Бабича у робочій групі вони розчаровані.

Щодо заступника міського голови з гуманітарних питань Лариси Виноградової, яка мала б в цій ситуації висловити свою позицію як посадовець, то вона на кількаразове прохання «Трибуни-Бровари», відмовилася від коментарів, посилаючись на зайнятість.

На засідання робочої групи запрошували протокольним дорученням також і начальника управління освіти і науки Оксану Мельник, але вона поки що на них не з’являлася.

Поділіться.

Залиште відповідь