Будівництво нового мікрорайону фактично почалося

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Роман СімутінРоман Сімутіндепутат Київської обласної Ради, лідер ГО «Нові Бровари» 

Редакція сайту може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану в розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги».

У Броварах відбулися дві, на перший погляд, випадкові події. Але це тільки на перший погляд …

ПОДІЯ 1. У кінці 2019-го було знято арешт із 76 гектар земель Радіопередавального центру, які Віктор Поліщук у 2013 році захопив за допомогою Сапожка. Інформація –ТУТ.

Історію захоплення земель можете прочитати ТУТ.

ПОДІЯ 2. Буквально нещодавно відбулась пожежа на території Радіопередавального центру, яка знищила  за високим парканом всю рослинність. Фото – ТУТ.

А тепер більше запитань. Як випадково могла відбутися пожежа на території, огородженій новесенькими бетонними плитами з колючим дротом, вишками охорони, ліхтарями та охоронцями з собаками?

Бачите зв’язок?

радіопередавальний центр

радіопередавальний центр Ймовірно, що «під шумок» масових пожеж у країні, Віктор Поліщук готується до забудови ще одного мікрорайону Броварів.

А що це значить для нас?

Це – КОЛАПС. Колапс усієї опалювальної та каналізаційної систем у місті, яка будувалася ще у 80-х роках і яка аж ніяк не розрахована на таку кількість будинків.

Тільки цієї зими відбулося більше 100 аварій в опалювальній системі. Про каналізацію я взагалі мовчу, бо цей бідний колектор уже сьогодні працює на межі можливостей.

А це ще навіть не ввели в експлуатацію «Крона парк» та «Madison Gardens» того самого Поліщука, забудови фірми «Атлант» на Київській та Олімпійській, а також ще декілька менших забудов.

А де школи та садочки під усі ці забудови? Вони існують тільки на папері.

Тож витримають Бровари забудову ще одного мікрорайону без відповідної інфраструктури?

Навряд. І ми все це відчуємо на собі вже в найближчі роки…

Читайте інші матеріали автора:

  1. Молочні ріки, грошові береги
  2. Про головного корупціонера в броварській освіті та рейтинг хабарництва серед міських шкіл  

Фото – надані автором

Поділіться.

Залиште відповідь