Учора ввечері після відвідин однієї з виборчих дільниці у приміщенні 10-ї школи, 44-річний чоловік незаконно виніс бюлетень. Це помітили члени ДВК, наздогнали порушника, однак він устиг бюлетень порвати. Порушника спіймали. Через цей інцидент відкрито кримінальне провадження, чоловікові загрожує штраф від 1700, виправні роботи до 2-х років або обмеження волі до 3-х років. Про це розповіли в броварській поліції та в окружній виборчій комісії № 97.

У поліції зазначили, що кримінальне провадження відкрито за ст. 158-1 КК, яка передбачає покарання зокрема за викрадення чи приховування виборчого бюлетеня. Після того як члени ДВК помітили крадіжку і побігли за порушником, чоловік порвав бюлетень. Правоохоронці його спіймали, його особа встановлена. Про мотиви чоловіка не зазначають. Триває слідство.

Зазначимо, що ще вчора ввечері в поліції Київщини повідомили, що порушником став місцевий житель. Як розповіла «Трибуні Броварів» членкиня окружної виборчої комісії № 97 і кураторка ДВК № 321246 Олена Слободяник, порушення сталося саме на її дільниці.

На ОВК № 97 зранку робота кипить, президія зачитує щойно отримані результати по дільницях округу

Нагадаємо, вчора близько 10:00 на дільничних виборчих дільницях у 7-ій школі поліція перевіряла ручки у кабінках для голосування. Перед тим, як розповів «Трибуні Броварів голова ДВК № 321233 Микола Коваль, правоохоронці  отримали анонімний дзвінок. Невідомий повідомив, що чорнило в ручках зникає після написання на папері. Це повідомлення не підтвердилось.

Зазначимо, що наразі триває підрахунок результатів учорашнього волевиявлення громадян. ЦВК на своєму сайті оприлюднює результати за отриманими протоколами: в Україні загалом оприлюднили результати з 96,65 % протоколів, а на броварському ОВК № 97 – з 95,55 %.

Члени ДВК здають бюлетені зі своїх дільниць

За цими даними, по Україні перемагає Володимир Зеленський із 73,14 % голосів, а по округу № 97 – із 70,88 %. У Петра Порошенка, відповідно, 24,53 % по Україні і 26,88 % по броварському округу.

Станом на 9:00, член ОВК № 97 Андрій Супрун розповів «Трибуні Броварів», що комісії залишилось отримали лише 17 протоколів із округу, де 135 дільниць. Серед них у Броварах – 42. На цей момент, у розрізі підрахунку по кожній із дільниць, на сайті ЦВК відсутні дані із однієї дільниці – №  321246 – саме тій, де сталося викрадення бюлетеня.

Фото – Дмитро Карпій. Головне фото – Броварський відділ поліції

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: