Чому броварчани переплачують за газ? Розбирались Батюк, Сапожко і Ко

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Мешканцям Броварів доводиться сплачувати за неспожитий газ. На таку проблему 11 січня на оперативній нараді у міського голови звернув увагу депутат Сергій Батюк в розмові з представником Броварської філії «Київоблгазу».

Про те, що мешканцям доводиться платити чималі суми за газ, який вони не використовують, йдеться вже не один місяць. Тому на нараді Сергій Батюк («Солідарність») підняв тему про те, що у квитанціях споживачам газу дописують «зайві» кубометри.

оперативна-11 січня (11)

Представник «Київоблгазу» таку «похибку» спочатку виправдав технічними недоліками. Мовляв, електронна програма дописує ті кубометри газу, які не доходять до норми, оскільки немає можливості знімати показники лічильників у всіх споживачів. А потім і взагалі заявив, що за «зайві» кубометри не потрібно сплачувати, а платити за реальними показниками.

Така інформація викликала обурення вже самого міського голови. Ігоря Сапожка не на жарт зачепило, що мешканці справно сплачують за показниками у квитанціях, а, виявляється, там дописують зайві кубометри! На це звернула увагу і заступник міського голови Лариса Виноградова, яка зазначила, що людям дописують кубометри для сплати наперед, а потім запевняють, що буде проводитися перерахунок.

У підсумку Сапожко дав розпорядження проаналізувати ситуацію з такими «авансами», до того ж зауважив, що люди, які працюють у профільному відомстві, отримують за свою роботу зарплату і зобов’язані ходити і знімати показники лічильників вчасно.

На завершення депутат Сергій Батюк звернув увагу ще й на якість газу, який постачають жителям Броварів, на що міський голова Ігор Сапожко відреагував дорученням провести незалежну експертизу якості блакитного

Фото — Олексій Комаровський.

Поділіться.

Коментарі закриті.