Чи буде оновлено фонтан у парку «Перемога»? Третя петиція набрала 250 необхідних голосів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На сайті Броварської міськради ще одна петиція «Новий фонтан у центральному парку» набрала достатню кількість голосів. Тепер її в обов’язковому порядку повинна розглянути броварська влада.

Петиція про створення нового фонтану у парку Перемога замість старого була подана у серпні 2017 року. Ініціатор пропозиції – Олександр Плахов.

«Облаштування нового сучасного фонтану у центральному парку замість існуючого фонтана-одоробла за прикладом встановлених фонтанів у м. Києва на Поштовій площі, у м.Бориспіль та м. Ірпінь. Новий струминний фонтан закритого типу з підсвіткою буде не тільки прикрасою оновленого парку, а й принесе купу задоволення броварчанам у спекотну погоду та стане особливим місцем у парку для його відвідування», – йдеться у тексті петиції.

За добу після розміщення петиція набрала одразу 113 голосів. Сьогодні зранку Олександр зробив заклик в соціальній мережі підвищити активність і голосувати за пропозицію. До потрібної кількості голосів не вистачало всього 45 голосувань.

За півдня петиція набрала необхідну кількість голосів. Тепер вона в обов’язковому порядку буде розглядатися броварською владою.

Нагадаємо, це вже третя петиція, яка назбирала достатню кількість голосувань. Перші два електронних звернення від броварчан вже були розглянуті міськрадою. Зокрема міськвиконком підтримав проект щодо облаштування кругового руху на перехрестях міста.

Поділіться.

Залиште відповідь