Чи підкорить вершину — міську раду — активіст і альпініст Олександр Корж?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

«Трибуна Бровари» продовжує акцентувати увагу на те, які кандидати балотуються до Броварської міської ради по територіально-виборчих округах. Округ №1, Округ №2, Округ №3, Округи №4-5, Округ №6Округ №7-8. Округ №9-10, Округи №11-12, Округ №13-15, Округи №16-18Округ №19, Округи №20-21 , Округ №22, Округи №23-26, Округи №27-29, Округи №30-32

Територіальний виборчий округ №33

вул.Олімпійська: 1–1Б, 3, 8–8Б; 

  1. Шумний Олександр Іванович, 13.11.1977, безпартійний, директор ТОВ “Юко Україна” — «Самопоміч»
  2. Гарячий Антон Леонідович, 02.07.1986, , директор ТОВ «Гарлеон» УКРОП
  3. Суржко Сергій Васильович, 12.02.1984, Безпартійний, Старший інспектор з бойової та спец. підготовки, Підрозділ міліції особливого при значення ГУМВС України в Київській обл. — «Народна опозиція»
  4. Білокінь Андрій Анатолійович, 03.11.1974, Безпартійний, Начальник відділу інформаційної безпеки ПАТ «Авант- Банк» — «Солідарність»
  5. Набок Мирослава Володимирівна, 06.06.1987, Безпартійна, Декретна відпустка, ТОВ «ГК ЕЛОТЕК» — «Нові обличчя» 
  1. Шекера Сергій Володимирович, 15.05.1986, Безпартійний, освіта вища, директор Товариство з обмеженою відповідальністю «Еквітас» — Радикальна партія Олега Ляшка
  2. Ємельянов Євгеній Вікторович, 01.09.1979, освіта освіта вища, фізична особа-підприємець — «Батьківщина»
  3. Предаченко Наталія Олександрівна, 09.09.1978, Головний спеціаліст, Виконавчий комітет Броварської міської ради — «Наш край»
  4. Кошелевська Катерина Олександрівна, 23.07.1990, безпартійна фінансовий директор ТОВ «Сейко» — «Соціалісти»
  5. Пясківський Руслан Олегович, 05.12.1980, , Фізична особа-підприємець — «Опозиційний блок»
  6. Козаченко Оксана Володимирівна, 08.06.1977, психолог, “Психологічна лабораторія” — ВО «Свобода»
  7. Мазур Віталій Борисович, 25.12.1989, Слідчий відділення розслідування злочинів лінії карного розшуку Броварський МВ ГУ МВС України в Київській обл. — «Патріот» 
  1. Мельник Оксана Миколаївна, 31.08.1967, Безпартійна, Директор, Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 — «Єдність»

 

Територіальний виборчий округ №34

вул.Олімпійська: 2–2А, 4–6А;

 

  1. Зінченко Микола Андрійович, 01.03.1963, Позапартійний, Директор ПП «Маяк» — УКРОП
  1. Ткалич Максим Володимирович, 16.08.1988, Безпартійний, Охоронець Альянс Маркет — «Народна опозиція»
  2. Іщук Лідія Миколаївна, 05.09.1986, Безпартійна, Тимчасово не працює — Блок Петра Порошенка «Солідарність»
  3. Козленко Ольга Максимівна, 21.12.1953, безпартійна, освіта освіта вища, директор Броварської гімназії ім. С.І.Олійника — Радикальна партія Олега Ляшка
  4. Шибіко Катерина Михайлівна, 28.06.1991, освіта освіта вища, інженер – енергетик у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Терра –Енерго» «Батьківщина»
  1. Зайцев Сергій Олександрович, 25.03.1954, Безпартійний, Фізична особа-підприємець — «Наш край»
  2. Комлікова Анастасія Вікторівна, 08.01.1984, безпартійна, викладач, Броварська дитяча школа мистецтв — «Соціалісти»
  3. Туровець Володимир Михайлович, 26.09.1957, Фізична особа-підприємець — Партія Пенсіонерів України
  4. Жуковський Сергій Степанович, 16.07.1971, Фізична особа-підприємець — «Опозиційний блок»
  5. Озимук Володимир Олександрович, 12.06.1954, директор ТОВ «Пiдзем-буд» — ВО «Свобода»
  6. Сундук Галина Андріївна, 14.04.1970, Безпартійна, Завідуюча, Дошкільний навчальний заклад «Теремки» — «Єдність»

  

Територіальний виборчий округ №35

вул.Базова, вул.Будьонного, вул.Виробнича, вул.Енгельса: 1А, 3–3Б, 5–35/1; вул.Конощенка Володимира, вул.Кутузова: 76–242; вул.Лермонтова: 21–54; вул.Мазепи Івана, вул.Маркса Карла, вул.Олександровича Митрофана, вул.Островського, вул.Павлова, вул.Тельмана, вул.Чкалова, пров.Виробничий.

 

  1. Ігнатенко Віктор Миколайович, 02.03.1964,» водій ПП «Маяк» — УКРОП
  1. Шпакович Олена Вікторівна, 25.07.1971, Безпартійна, Тимчасово безробітна — «Народна опозиція»
  1. Мащенко Марина Анатоліївна, 01.01.1977, Інженер-кошторисник Будівельно-монтажного кооперативу «Лідер» — Блок Петра Порошенка «Солідарність»
  2. Павлов Олександр Вікторович, 10.04.1986, Безпартійний, Заступник генерального директора ПраТ «ВПБФАтлант» — «Нові обличчя»
  3. Попович Тетяна Данилівна, 202.1970, освіта вища, Фізична особа-підприємець — Радикальна партія Олега Ляшка
  1. Півень Олена Володимирівна, 25.12.1978, освіта освіта вища, головний спеціаліст у Броварській міській раді — «Батьківщина»
  2. Немчин Юрій Миколайович, 26.05.1967, Тимчасо не працює — «Наш край»
  3. Спатар Олександр Євгенович, 22.03.1959, Директор ТОВ “Моноліт Мерс Сервіс” — «Опозиційний блок»
  4. Олійник Леонід Михайович, 25.05.1976, тимчасово не працює — ВО «Свобода»
  5. Темченко Людмила Григорівна, 04.03.1966, Безпартійна, Завідуюча амбулаторії КЗ БМР «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» —

 

Територіальний виборчий округ №36

вул.Авіаційна, вул.Богуна Івана, вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Воробйова, вул.Гастелло, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Космонавтів, вул.Котовського, вул.Левадівська, вул.Миру, вул.Олійника Степана, вул.Олімпійська: 7–7А, 9–10А; вул.Покровська, вул.Прилуцька, вул.Раскової Марини, вул.Русанівська, вул.Фабрична, вул.Хмельницького Богдана.

 

  1. Жабич Дмитро Миколайович, 23.05.1977, безпартійний, підполковник міліції, старший інспектор з особливих доручень відділу відомчих нормативно-правових актів Департамент юридичного забезпечення МВС України— «Демократичний Альянс»
  2. Корж Олександр Леонідович, 06.06.1982, безпартійний, комерційний директор ТОВ “АБ ГРУП” — «Самопоміч»
  1. Циганок Зоя Володимирівна, 17.09.1978, Позапартійний, Д/В — УКРОП
  2. Сайченко Віталій Васильович, 29.06.1973, Безпартійний, Керівник служби охорони “Логістичний склад №1” м.Київ — «Народна опозиція»
  3. Захарчук Андрій Анатолійович, 02.06.1981, Безпартійний, Тимчасово не працює — Блок Петра Порошенка «Солідарність»
  4. Лук’яненко Григорій Анатолійович, 22.04.1983, Безпартійний, Тимчасово не працює — «Нові обличчя»
  5. Левитська Вероніка Євгенівна, 10.11.1985, освіта освіта вища, Лікар-інтерн радіаційної медицини Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця — Радикальна партія Олега Ляшка
  6. Василенко Артем Васильович, 21.12.1981, освіта вища, начальник відділу Дочірнє підприємство «Зееландія» — «Батьківщина»
  1. Злотковський Микола Михайлович, 14.12.1991, Безпартійний, Менеджер ТОВ «АДК ЛЛІР» — «Наш край»
  2. Петровський Володимир Борисович, 23.12.1964, Тимчасово не працює — «Опозиційний блок»
  3. Таран Олена Миколаївна, 06.10.1988, Менеджер з адміністративної діяльності ТОВ “Інститут оптимізації агробізнесу” — ВО «Свобода»
Поділіться.

Коментарі закриті.