Чи знесуть артоб’єкт і встановлять світлофор на Торгмаші? – результати розгляду петицій

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час сьогоднішнього засідання виконком Броварської міської ради взяв до відома і відправив на подальший розгляд дві петиції від громадян, які отримали необхідне число голосів: щодо безкоштовного вивезення опалого листя та стосовно знесення різнокольорового стовпа біля «Атланта» на Торгмаші. На його місці пропонують улаштувати пішохідний перехід зі світлофором.

Іще одну петицію – від Вікторії Куртової – члени виконкому відхилили як таку, яку вже виконали. Зі слів чиновників, встановлення дитячого майданчика на вул. Білодібровній, 4 відбулося ще 2 вересня. Тож відповідна петиція, яка теж має необхідні 250 голосів, уже втратила актуальність.

Стовп і світлофор на Торгмаші

До Броварської міської ради з петицією звернулася жителька Торгмашу Наталя Самко. Вона просить знести артоб’єкт у вигляді стовпа біля ТЦ «Атлант», що на Торгмаші. Зі слів жінки, «незрозумілий різнокольоровий архітектурний об’єкт» перекриває нормальний огляд дороги і ситуації на ній.

Вул. С. Москаленка

До того ж, як вважає ініціаторка петиції, ця ділянка дороги давно вимагає регулювання, шляхом встановлення світлофору та пішохідного переходу. Жителька також акцентує, що тут розміщена зупинка маршруту № 707 та іншого громадського транспорту.

Читайте також

  1. Містяни просять запровадити в Броварах програму вивезення листя та встановити світлофор на вул. С. Москаленка – нові петиці
  2. Запрацювала маршрутка № 707: Торгмаш – Об’їзна дорога – «Лісова»

Як ідеться в сьогоднішньому рішенні виконкому, електронну петицію чиновники направлять до управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту для подальшого розгляду на коордраді з питань безпеки дорожнього руху виконкому БМР.

Безкоштовне вивезення листя

Окрім того, виконком розпорядився взяти до відома та направити до згаданого управління петицію щодо запровадження програми вивезення листя і гілок.

Авторка, екоактивістка, Тетяна Кальченко в документі зазначила, що попри заборону спалювати листя, люди все одно це роблять. Тому необхідно розробити програму, завдяки якій жителі міста могли би безкоштовно віддавати своє листя і гілки.

Слід зазначити, що ще 8 вересня Броварська міська рада оголосила, що прийматиме безоплатно відсортоване від інших речей і сміття опале листя в мішках. Для цього необхідно залишити заявку в міському контактцентрі.

Фото – Євген Бодня

Читайте також

  1. У Броварах безкоштовно вивозитимуть опале листя
  2. Нові петиції на захист чистого повітря в Броварах
  3. Велоекскурсія підприємствами-забрудниками повітря і публічна дискусія про екологію. ФОТОРЕПОРТАЖ
Поділіться.

Залиште відповідь