COVID-19: Безкоштовні консультації і тестування для жителів Київщини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Упродовж червня поточного року жителі Києва та Київської області можуть безкоштовно користуватися аудіоконсультаціями кваліфікованих лікарів і пройти інформаційне онлайнтестування на симптоми коронавірусу. Про це повідомляє Броварська міська рада. Наразі тестування можливе лише російською мовою.

Як зазначено в оголошенні міськради, відповідний меморандум уклали Київська обласна державна адміністрація та онлайнхаб DOC.ua з групи компаній «Ефективні інвестиції».

Під час аудіоконсультацій користувач отримує від медиків фахові поради, які вони надають з огляду на описані симптоми. Також лікарі допоможуть скласти алгоритм подальших дій та, за необхідності, розшифрувати результати аналізів.

Тривалість консультації – 10 хв. Отримати цю послугу можна після простої реєстрації на сайті онлайнхабу.

Також на сайті DOC.ua або на його сторінках у Вайбері та  Телеграмі можна пройти просте онлайнтестування, яке допоможе визначити чи перебуваєте ви в зоні ризику щодо захворювання на коронавірус, зазначено в повідомленні.

Водночас на цей час тестування доступне лише російською мовою, що підтвердили консультанти DOC.ua. Вони зазначили, що тест перебуває на стадії випробовування.

Програму складено на основі рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я. Результати тесту мають довідковий характер і не є встановленим діагнозом, вказують у БМР.

Як ідеться в повідомленні, раніше онлайнхаб уклав меморандуми про співпрацю з Міністерством охорони здоров’я України, Черкаською та Херсонською обласними державними адміністраціями та успішно реалізував свої зобов’язання.

Читайте також:

  1. У броварську лікарню придбали міні-лабораторію для проведення ПЛР-тестування на коронавірус. ВІДЕО
  2. У Броварах перевірять на COVID-19 усіх працівників садочків
  3. Перелік і дати послаблень карантину в Броварах: готелі та кінотеатри, цвинтарі й освіта
Поділитись

Leave A Reply