COVID-19: як вакцинуватись другою дозою людині, яка змінила роботу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Якщо вашу вакцинацію першою дозою проти COVID-19 організовував роботодавець, а після того ви звільнилися, у вас є щонайменше два способи отримати другу дозу. Про це з посиланням на Міністерство охорони здоров’я розповідають у Київській обласній державній адміністрації.

Як зазначають чиновники, ви можете або звернутися до колишнього роботодавця та вакцинуватися з попереднім колективом, або ж вакцинуватися з новим колективом. Другий варіант «спрацює» лише за умови, якщо колектив отримає ту саму вакцину, що і ви під час введення першої дози.

схема дій

Водночас, якщо обидва варіанти неможливо реалізувати, працівнику радять звернутися на гарячу лінію Міністерства охорони здоров’я за телефоном 0 (800) 60-12-19.

У Центрі громадського здоров’я МОЗ України також зазначають, що для отримання другої дози необхідно вас мають запросити телефонним дзвінком за контактом, який ви залишили після першого щеплення. Однак, відомо, що на практиці пацієнти часто не отримують такого дзвінка.

У ЦГС також звертають увагу, що:

  • люди, які вакцинувались у масових центрах вакцинації, отримають 2-гу дозу в тих самих центрах;
  • якщо на вакцинацію вас записував роботодавець, він і організовує і 2-ге щеплення;
  • усі, хто отримав 1-шу дозу вакцини, гарантовано отримають 2-гу дозу, це стосується всіх вакцин, які використовуються в Україні;
  • також другу дозу вакцини гарантовано отримають люди, які вакцинувалися залишковими дозами, зокрема громадські діячі.

Читайте також

  1. COVID-19: в амбулаторіях №№ 2 і 7 вакцинуватимуть Pfizer’ом
  2. В Україні зареєстрували ще одну вакцину проти COVID-19
  3. COVID-19: в Україні запустили бот із правилами в’їзду в різні країни
Поділіться.

Залиште відповідь