COVID-19 у Броварах: захворюваність росте, в «інфекційці» лишилось 4 місця

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Захворюваність на коронавірус у Броварах зростає щодня. На сьогодні в місті – 140 хворих. А в інфекційному відділенні Броварської багатопрофільної клінічної лікарні залишилося 4 вільних місця. Медзаклад переповнений, про шпиталізацію домовляються з Переяславом. Про це йдеться в сьогоднішніх звітах керівників медицини міста.

Як розповіла під час сьогоднішньої оперативної наради за участі міського голови заступниця з медичного обслуговування населення первинної ланки медицини Броварів Віра Гребенець, із-поміж 140-ка наявних на цей день хворих на COVID-19, у стаціонарі перебувають 29.

23 з них шпиталізували до броварської лікарні, 6 – до інших медичних закладів. Серед госпіталізованих є 1 дитина, ще 10 неповнолітніх – лікуються амбулаторно.

Проблема, зі слів Віри Гребенюк, одна: Броварська багатопрофільна клінічна лікарня переповнена, тож не бере нових хворих. Тому «первинці» доводиться домовлятися із медичними закладами Переяслава про шпиталізацію місцевих пацієнтів.

Керівник Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Валентин Багнюк зазначив, що в інфекційному відділенні залишаються вільними лише 4 місця із 40-ка.

Окрім того, очільник медзакладу наголосив, що досі наявна проблема відокремлення хворих на коронавірус від інших пацієнтів лікарні. Мовляв, за направленням первинної ланки медицини хворі на COVID-19 ідуть через коридори лікарні.

До того ж, до потенційно хворі пацієнти прямують до амбулаторії № 5, яка розміщена в поліклініці броварської лікарні. Так само йдуть і ті, кому необхідно зробити ПЛРтест на COVID-19.

Водночас, зі слів Валентина Багнюка, зараз у лікарні намагаються направляти пацієнтів із коронавірусом або потенційно хворих на COVID-19 у проміжку з 13:00 до 14:00, щоби обмежити можливість поширення інфекції в медичному закладі.

Читайте також

  1. Броварщина потрапила до «жовтої зони» карантину
  2. ЖЕК № 2 закрився на карантин: у працівника виявили COVID-19
  3. Київщина покидає «зелену зону» карантину? Останні показники
  4. Для хворих із пневмонією організують окремі бокси в броварських лікарнях
  5. Кількість хворих на коронавірус у Броварах та районі зростає – лікарі. ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь