Де у Броварах дозволено вигул тварин

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Брак місць для вигулу домашніх улюбленців — наболіла тема для містян і містянок. І якщо питання собачого сміття потроху почали вирішувати спеціальними «вбиральнями», то гавкіт тварин і  прогулянки без повідка чи намордника й досі непокоять броварчан та броварчанок. До вашої уваги список місць, придатних для вигулу тварин у Броварах. 

 1. Вул. Героїв Небесної Сотні (зелена зона за буд. 9 -11)
 2. Вул. Гагаріна (зелена зона за буд. №27 (зі сторони вул. Гагаріна); зелена зона між буд.3 і  буд.5)
 3. Вул. Грушевського (зелена зона за буд.17-б)
 4. Вул. Ярослава Мудрого (зелена зона в торці буд. 36-а)
 5. Вул. Київська (зелена зона (від пров. Корольова до вул. Гагаріна); зелена зона між вул. Малокиївською та Київською (напроти буд. 298))
 6. Вул. Короленка (зелена зона в районі буд. 49 по вул. Короленка та буд. 19 по вул. Лагунової Марії)
 7. Вул. Лагунової Марії (зелена зона в торці буд. 4-а)
 8. Бульв. Незалежності (зелена зона перед буд. 15-а; зелена зона за буд. 6-в; зелена зона від вул. Гагаріна до вул. Петлюри Симона (напроти буд. 8))
 9. Парк «Перемога» (зі сторони вул. Ярослава Мудрого)
 10. Парк «Приозерний» (біля громадської вбиральні)
 11. Вул. Сєдова (зелена зона за буд. № 2)

Попри те, що цей перелік місць затверджено Броварською міськрадою ще 2015 року, облаштованими ці території важко назвати. Зазвичай це просто “зеленуваті” (через припарковані машини або перехожих, що скорочують шлях) зони, часом навіть без смітників. Про тренувальне обладнання для тварин, яке зазвичай ставлять у таких місцях в Європі, годі й говорити.

Деякі небайдужі броварчани та броварчанки беруть справу до своїх рук. Як-от, Софія Волянюк, що протягом кількох місяців боролася за встановлення першого майданчику для собак. 27 липня дівчинка разом із мамою, представницею Happy Paw Людмилою Єнжеєвською та працівниками КП «Бровари-Благоустрій» прибули на вул. Малокиївську, щоб остаточно визначитися з територією. Комунальники обгородили потенційний майданчик стрічкою та встановили плакат із поясненням, що там буде облаштовано.

Поділіться.

Залиште відповідь