«Демократичні сили» не бачать секретарем «свободівця» Здоровця

Pinterest LinkedIn Tumblr +

За непідтвердженими даними позачергову сесію Броварської міської ради щодо кадрових питань може бути призначено до кінця тижня.

Про це «Трибуні» стало відомо з власних джерел, які також повідомляють, що дата сесії затягується міським головою з метою сформувати «свою» депутатську більшість.

На користь того, що позачергову сесію буде скликано найближчим часом, вказує і той факт, що днями кілька фракцій різного спрямування — і «демократичного», і промерського — провели неофіційні зустрічі, де обговорювали кандидатури секретаря.

На одній з таких зустрічей окрім раніше озвучених імовірних претендентів на посаду секретаря — Ірини Веремчук («Солідарність»), Аліни Дяченко («Демократичний Альянс») та Максима Семенова («Самопоміч»)  — у якості кандидата було названо ім’я депутата від «Свободи» Олексія Здоровця. Крім того, прізвище ще одного кандидата — Максима Семенова («Самопоміч») — неофіційно обговорюється як компромісний варіант для всіх фракцій, але ініційований демократичними силами.

«Трибуна-Бровари» провела опитування серед голів кількох фракцій щодо ймовірних кандидатур на посаду секретаря. Співрозмовниками стали Євген Гредунов («Солідарність»), Андрій Василенко («Самопоміч»), Аліна Дяченко («Демократичний Альянс») та Петро Бабич (УКРОП).

— Чи відома Вам дата проведення позачергової сесії міської ради щодо кадрових питань?

Євген Гредунов: Офіційної інформації ще немає, а неофіційно звучить — середа 17 лютого або четвер 18-го.

гредунов

Андрій Василенко: На рівні чуток така інформація є, але жодних заяв з боку організаторів проведення такої сесії не було.

Петро Бабич: Я у відрядженні і мені про це нічого не відомо.

— Чи готова ваша фракція підтримати кандидатуру Олексія Здоровця?

Євген Гредунов: Ні, не підтримає. Ми обговорювали цю кандидатуру і дійшли висновку: проти Олексія, як людини, нічого проти не маємо, але ми його дуже погано знаємо. Наша фракція познайомилася з ним фактично після виборів. Ми не можемо підтримати так просто людину, яку ми не знаємо, і без якихось рекомендацій.

Андрій Василенко: До цієї людини у нас немає претензій, але наша фракція не готова його підтримувати.

василенко

Аліна Дяченко: Ми не готові підтримувати Олексія Здоровця, зважаючи на ситуацію, що склалась у партійному осередку «Свободи» через його намір посісти цю посаду. Зараз найголовніше — підтримати разом ту кандидатуру, яка стане об’єднавчою для всіх демократичних сил.

Петро Бабич: Такої інформації я не чув і кандидатуру Олексія Здоровця ми не обговорювали.

— Звучала інформація про те, що компромісною кандидатурою може стати представник «Самопомочі» Максим Семенов. Яка позиція Вашої фракції щодо цього?

Євген Гредунов: Щодо Максима — це той варіант, коли ми людину знаємо. Поки щодо Семенова немає жодного рішення фракції, але ми довіряємо нашим партнерам із «Самопомочі» і особисто Андрію Василенку, які за них ручаються і забезпечать максимально прозору роботу Максима на цій посаді.

Андрій Василенко: Ми відкрито заявляли про кандидатуру Максима Семенова. Він єдиний депутат, який хоче від фракції бути секретарем. Але висувати його ми не будемо, зараз черга міського голови запропонувати кандидатуру. Однак від Ігоря Сапожка щодо Семенова немає жодних сигналів і переговори з ним не ведуться. Ми зараз ведемо переговори з демократичними силами щодо «компромісної фігури».

Аліна Дяченко: Ми готові підтримати Максима Семенова від «Самопомочі», ми готові підтримати Олега Шевчука від «Свободи», якщо це дійсно стане компромісом для п’ять партій, бо від цього залежить майбутнє нашого міста. При цьому ми розуміємо, що, хто б не став секретарем від демократичної більшості, всі п’ять партій будуть нести за нього відповідальність. А, значить, ми всі гуртом маємо допомагати цій людині на посаді – разом випрацьовувати план роботи, залучати активістів до інноваційних рішень.

дяченко

Петро Бабич: Максима Семенова я, як людину, не знаю. Хоча як компроміс… Цілком може бути. Можливо, й погодимося. Але його кандидатуру на фракції ми не обговорювали. Когось обирати потрібно. Будемо розглядати. Можливо, це буде кандидатура від «Самопомочі», можливо, від «Свободи». «Єдність», наприклад, називала кандидатуру Оксани Мельник. Ми б її не розглядали, адже вона зняла свою кандидатуру. Будемо підтримувати когось із демократичного табору.

бабич

Голова ще однієї фракції — Олександр Рєзнік («Батьківщина») пообіцяв найближчим часом надати коментар, але поки що тримає паузу. «Ведуться переговори щодо секретаря всередині фракції, а також з іншими партійними ланками. Чекаємо результатів, після яких зможемо щось коментувати», — сказав Олександр Рєзнік.

Поділіться.

Коментарі закриті.