День Броварів: ярмарку на Незалежності не буде, центральні вулиці не перекриватимуть

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У п’ятницю, 8 вересня, профільні відділи та управління Броварської міської ради провели нараду з питань підготовки до Дня міста, який цього року припадає на 16 вересня.

У робочій зустрічі взяли участь представники броварських управлінь та відділів ДСНС та поліції, відділи, які відповідатимуть за благоустрій територію та організацію святкування, керівництво Броварського центру первинної медицини.

Як розповіла головуюча на засіданні заступник міського голови Лариса Виноградова, усі святкові заходи до Дня Броварів відбуватимуться у парку «Перемога», а головна сцена для концертної програми буде змонтована на галявині парку поблизу пам’ятника «Танкістам-визволителям».

На тому, щоб не розміщувати сцену на алеї за пам’ятником «Літак», наполіг керманич КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко. Свою позицію він мотивував тим, що солома, яку за задумом організаторів хочуть розсипати перед сценою, є пожежонебезпечна, до того ж за «Літаком» закладена рулонна трава, яка тільки-но «схопилася» і почала проростати.

«Якщо ми пустимо громадян на висаджену траву і кущі, то це, на мою думку, буде неправильно», — зауважив Василенко. Виноградова підтримала колегу. Планується, що монтаж сцени розпочнеться 15 вересня.

Заступник міського голови нагадала, що в рамках святкової програми відбудеться «Осінній танцювальний бал» для людей похилого віку, «Baby Boom Fest» та міський дитячий конкурс «Little Princes-2017».

Передбачається, що до парку «Перемога» облаштують заїзд з боку вулиці Ярослава Мудрого. На пропозицію Андрія Василенка діятиме пропускна система.

Як розповів керівник управління економіки Микола Загуменний, цього року ярмарку на Незалежності не буде. Оскільки всі заходи проходитимуть у центральному парку міста, вулиці Гагаріна та Незалежності не перекриватимуть для проїзду.

Також міський голова повідомив, що на заходи можуть завітати делегації з різних країн, тому варто забезпечити присутність перекладачів.

Поділіться.

Залиште відповідь