День Броварів: заходи учасників АТО — поза святковою програмою

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На День міста, 17 вересня, у Броварах біля міської ради о 9.30 стартує незвична виставка фоторобіт. Йдеться про фотознімки, що лягли в основу книги одного з учасників АТО, який стояв на захисті Донецького аеропорту, бійця 90 батальйону 81 бригади Руслана Боровика з позивним «Багдад».

Як розповіла в ексклюзивному коментарі «Трибуні-Бровари» громадський активіст та волонтер Олена Слободяник, до їхньої волонтерської групи звернулися бійці АТО, члени Громадської організації «Спілка ветеранів АТО Броварщини» на чолі з Романом Комендантом з проханням допомогти організувати таку виставку.

Виставка фоторобіт, яка проводиться спільно з групою «Художка Бровари» (БДШМ, викладач Музиченко Інна Петрівна) та інтернет-крамничкою «Мастерская Дедушки АУ», буде розташована біля флагштків перед міською радою.

Під час заходу мешканці Броварів зможуть побачити фотороботи, поспілкуватися з їх автором, взяти участь у майстер-класі по виготовленню оберегів, написати чи намалювати листа з побажаннями для бійців в зоні АТО, побачити чи придбати сувеніри на військову тематику, до речі, зроблену руками самих учасників бойових дій.

«Попри те, що у нас свято, в країні йде війна, про це не можна забувати і хочемо нагадати про тих, завдяки у нас є можливість святкувати», — зазначила Олена Слободяник.

Руслан Боровик під час захисту Донецького аеропорту проводив фотозйомки і понад сотні фотографій у підсумку увійшли до книги «ДАП». На виставці буде представлено близько 60 робіт.

dap

Виручені кошти, за словами організаторів, підуть на закупку необхідних речей для бійців АТО.

Для того щоб зробити фотороботи у великому форматі, потрібно було звернутися до типографії, щоб там їх надрукували.

Як розповіли організатори, витрати покрили меценати акції, їхні імена будуть оприлюднені на стендах. Вони ж частково посприяли і тому, щоб ця фотовиставка реалізувалася. До волонтерської акції долучилася ЗОШ №5, яка надала стенди під виставку, а дитяча школа мистецтв — мольберти.

Фотороботи будуть представлені у форматі А4 і А3.

«Те, що захід проходитиме біля міської ради, у підсумку, може, навіть і краще, оскільки усі делегації, які прибуватимуть, будуть проходити повз нас і знайомитися з роботами», — зазначила пані Олена.

Виходячи з того, що місце проведення акції розмежовано зі святковими заходами в парку, очевидно, що хтось вирішив — військова тематика на «веселому святі» не зовсім доречна.

Навряд чи правильно створювати ілюзію радості на один день, забуваючи про тих, завдяки кому це свято апріорі можливе.

Поділіться.

Залиште відповідь