Депутат Чередник звернув увагу на фінансування Броварського професійного ліцею

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварська міська рада має звернутися до Міністра фінансів України Наталі Яресько з вимогою підготувати та надати звіт про стан фінансування професійно-технічних та інших навчальних закладів державної форми власності в Україні. З таким депутатським запитом до міського голови Ігоря Сапожка звернувся депутат міської ради Юрій Чередник.

0000

Необхідність такого кроку з боку міністра фінансів України депутат пояснив важливістю та невідкладністю питання фінансування діяльності закладів професійно-технічної освіти, необхідністю повноцінного забезпечення їхньої щоденної роботи та задоволення потреб учнів та викладачів у належних умовах навчання і роботи.

Депутат нагадав, що Верховна Рада у законі про державний бюджет України на 2016 рік визначила, що джерелом фінансування роботи закладів професійно-технічної освіти визначені обласні бюджети та кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, розпорядником же коштів (за відповідною постановою Кабінету міністрів) є Міністерство фінансів України. «Відсутність належного фінансування роботи закладів професійно-технічної освіти та затягування процесу із вжиттям заходів щодо встановлення бюджетних асигнувань є не лише порушенням державою взятих на себе зобов’язань по забезпеченню громадянам права на освіту, але й фактором загострення соціальної напруги, що є вкрай небажано в існуючій ситуації в державі», — зазначив у зверненні депутат Чередник.

Нагадаємо, що у Броварах по вулиці Незалежності, 14-Б знаходиться державний професійно-технічний навчальний заклад — Броварський професійний ліцей, який готує спеціалістів за наступними професіями: електрозварник, слюсар з ремонту автомобілів, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, столяр, перукар, кухар-кондитер, маляр, штукатур, лицювальник-плиточник та інші.

0004

Відзначимо, що депутати 24-ма голосами підтримали ініціативи Чередника.

Поділіться.

Коментарі закриті.