Депутата Чередника не пустили на робоче місце колишні “однопартійці”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Цікава ситуація вийшла учора на позачерговій сесії міської ради: одного із депутатів міської ради його колишні колеги по фракції не пустили на своє робоче місце у залі.

Йдеться про Юрія Чередника, колишнього члена фракції «Солідарність». Не пускала на його робоче місце депутат цієї ж фракції Ірина Веремчук.

Нагадаємо, Юрій Чередник увійшов до міської ради за списками партії «Солідарність».

Коли вступив у силу закон про обов’язкове поіменне голосування в органах місцевого самоуправління, наочно проявилися голосування депутатів тих чи інших фракцій.

Броварська міська рада пережила такі етапи, як голосування за заступників міського голови, коли з двох спроб на посаді залишили попередніх заступників і керуючого справами виконкому, колишніх регіоналів — Григорія Голубовського, Ларису Виноградову та Костянтина Кузнєцова, коли було ухвалено не зважене рішення про ремонт мосту в район Торгмаш і створилася так звана «коаліція Мосту», коли обирався секретар міської ради за поданням також колишнього регіонала міського голови Ігоря Сапожка.

Під час цих етапів голосування з’явилися ті депутати, які пішли урозріз із рішенням своїх команд і яких далі почали називати «тушками» — Юрій Чередник («Солідарність»), Максим Семенов («Самопоміч»), Олексій Здоровець («Свобода»), Василь Кочубей («Свобода»).

Кожна фракція по-своєму, хтось жорсткішими методами, хтось м’якшими, виключили «відступників» зі своїх лав.

Щодо Юрія Чередника, то розчарування його поведінкою було великим, і про те, що він не має морального права сидіти в одному ряду з депутатами колишньої фракції неодноразово наголошував заступник фракції «Солідарність» Леонід Черепейнік.

Учора депутат Чередник йшов у напрямку місця, яке визначене йому за регламентом, однак, депутати «Солідарності» — Ірина Веремчук та Євген Гредунов (підійшов пізніше), не пустили його на своє місце. Депутат-відступник усю сесію просидів у кріслі біля фракції УКРОП.

 

Поділіться.

Коментарі закриті.