Депутата Кочубея можуть зняти з посади керівника земельної комісії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сесія міської ради, яка відбудеться 4 серпня, розгляне питання деяких змін у складах депутатських профільних комісій. Зокрема, у зв’язку з тим, що депутат Петро Бабич вступив у повноваження секретаря міської ради, проектом передбачено, що його виведуть зі складу земельної комісії (раніше, замість депутата Олександра Рєзніка, якого обрали заступником міського голови, до земельної комісії ввели депутата Андрія Тютюнника).

Під час засідання комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики, яка пройшла 20 липня, депутати ухвалили рекомендацію — винести на розгляд сесії питання відповідності депутата Василя Кочубея займаній посаді голови земельної комісії. Проти такого рішення проголосував лише голова комісії, депутат Володимир Оксютенко.

На тому, щоб Кочубей залишив посаду голови земельної комісії наполягала раніше фракція «Свобода», до якої входив Василь Михайлович, а потім залишив її.

«Свобода» мотивувала свою позицію тим, що Кочубей балотувався на посаду від фракції, але оскільки вийшов із депутатської фракції, повинен бути знятий і із посади голови комісії.

Поділіться.

Коментарі закриті.