Депутатів скликають на позачергову сесію міськради

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Завтра, 3 квітня, на 12:00 запланована 73-га позачергова сесія Броварської міської ради. Її скликають задля ухвалення рішень, які мають на меті недопущення поширення коронавірусної інфекції. Про це йдеться в сьогоднішньому розпорядженні міського голови.

Депутати розглянуть 15 питань. Кілька з них передбачають зміни до міських програм: щодо захисту населення від надзвичайних ситуацій і про фінансову підтримку первинної медицини, а також щодо змін до бюджету Броварів. Однак, решта – земельні та комунальні питання.

Порядок денний 73-ї позачергової сесії Броварської міської ради

 1. Про нарахування орендної плати за оренду комунального майна територіальної громади міста Бровари у період карантину.
 2. Про безоплатне прийняття квартир ТОВ «Альянс Новобуд» у комунальну власність територіальної громади м.Бровари.
 3. Про внесення змін до «Міської цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2017 – 2020 роки».
 4. Про внесення змін до Програми діяльності та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік.
 5. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області від 19 грудня 2019 року № 1748-67-07.
 6. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 19.12.2019 року № 1174-67-07 «Про міський бюджет м. Бровари на 2020 рік» та додатків 2, 3, 5, 7.
 7. Про припинення права користування земельними ділянками, затвердження документації із землеустрою, надання земельних ділянок у користування, надання згоди на відновлення меж земельної ділянки та на поділ земельної ділянки, відмову від продовження терміну дії договору оренди, припинення дії договорів оренди земельних ділянок, внесення змін до рішення Броварської міської ради Київської області.
 8. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок, продовження терміну укладення договорів оренди земельних ділянок, відмову в поновленні договору оренди земельної ділянки.
 9. Про продовження дії та термінів укладення договорів про встановлення особистих строкових сервітутів.
 10. Про затвердження документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок громадянам у власність та оренду, зміну цільового призначення земельних ділянок, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, внесення змін до рішень Броварської міської ради.
 11. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність громадянам.
 12. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів учасникам бойових дій та бійцю-добровольцю.
 13. Про відмову у наданні дозволів громадянам на розроблення проектів землеустрою.
 14. Про затвердження договорів, що посвідчують право користування та право власності на земельні ділянки.
 15. Про визнання таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради Київської області № 1825-71-07 від 02.03.2020 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Бровари Київської області».

Фото – Антон Раков

Читайте також:

 1. Розшук: жінка з Броварів їхала з хворим на COVID-19 пасажиром до Чернігова (оновлено)
 2. На які дати перенесуть ЗНО і вступну кампанію
 3. Підозра зараження COVID-19 у фельдшерки, яка вночі чергувала на посту лікарні
Поділитись

Про Автора

2 коментарі

Leave A Reply