Депутату «Самопомочі» підпалили автомобіль. Потерпілий каже — помста

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутату фракції «Самопоміч» Юрію Скотнікову, який мешкає по вулиці Білодібровна, 2 цієї ночі підпали автомобіль.

Сталася подія уночі, близько 02.30.

Як розповів виданню потерпілий, вночі сусіди квартири, вікна якої виходять у двір, побачили вогонь і повідомили господаря автівки. Відразу ж був викликаний наряд поліції.

Придбаний недавно автомобіль Daewoo Lanos 2003 р.в., за суму близько $3 тис. «Думав про те, щоб придбати гараж, відклав кошти. Не судилося», — розповів у розмові з кореспондентом видання Юрій Скотніков.

машина (1)

Навіть попри таку прикрість, є один і позитивний момент: вогонь не перекинувся на інші автівки, не сталося також і вибуху, хоча, як продемонстрував представник «Самопомочі», у багажному відділені знаходився газовий балон, і, якби стався вибух, то наслідки було б складно передбачити.

машина (9)

Слідчо-оперативна група, яка прибула на місце, по «гарячих слідах» не змогла визначити паліїв, зазначивши лише, що буде відкрите кримінальне провадження: «Навмисний підпал».

машина (4)

Згодом, як говорить Скотніков,  він знайшов рукавички (на його думку, зловмисників) і повторно викликав поліцію, наряд якої викликав експертів. Ті, в свою чергу, зазначили, що висновків поки що озвучувати не будуть і порадили звертатися до відділу поліції з питань зв’язків з громадськістю і ЗМІ.

машина (12)

Сам Юрій Анатолійович не вірить у те, що це були звичайнісінькі хуліганські дії. «Вважаю, що це помста. Я виступав по різних земельних питаннях на комісіях та сесіях, проти незаконних МАФів, дерибану землі. Думаю, що у такий спосіб комусь «перейшов дорогу», — сказав Скотніков, і висловив побоювання, що на цьому подібні злочини не завершаться. «Вважаю, що певне коло депутатів, які  відносяться до «демократичного табору» хочуть у такий спосіб залякати. Ті, хто проти корупційних схем і за прозорість та відкритість влади багатьом не вигідні», — сказав Скотніков.

машина (11)

Нагадаємо, що це не перший випадок підпалу автівки депутата Юрія Скотнікова. Торік, а саме 15 серпня, Юрію Скотнікову, який ще був кандидатом у депутати і лідером ГФ «Правопорядок» спалили перший автомобіль марки Daihatsu. Тоді представник «Самопомочі» висловлював припущення, що то була помста за його боротьбу проти нелегального грального бізнесу в Броварах.

Поділіться.

Коментарі закриті.