Депутати обговорять проект «Муніципальна інформаційна система «І-БРОВАРИ»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Взяти участь у обговоренні та надати свої пропозиції щодо міської програми «Впровадження інформаційної системи управління та аналізу «Муніципальна інформаційна система «І-БРОВАРИ» на 2016-2018 рр.» можна у середу 20 липня о 8.30 на зустрічі, яка запланована у малій залі виконкому. Про це розповіла виданню «Трибуна-Бровари» ініціатор проекту, який уже зареєстрований і буде розглядатися на сесії 4 серпня, депутат Тетяна Крилова.

Нагадаємо, що депутат ініціювала і працювала над проектом, суть якого — електронна інформаційна система, за допомогою якої можна було б надавати на рівні Броварів різні послуги, починаючи від медичних, завершуючи різними соціальними аспектами.

Після того, як проект був зареєстрований, відбулася презентація проекту на рівні депутатів та громади.

Подія викликала гарячі дискусії. Зокрема, від окремих депутатів звучали зауваження про те, що проект нібито виписаний під конкретну приватну компанію (презентацію проводив її представник — «Мед Стар» — Сергій Куцевляк), а ціни на товари та послуги розписані так, щоб не проводити тендери.

Як зазначила пані Крилова, додаткові обговорення та зустрічі організовуються, щоб депутати та громада могла висловити свої побажання та зауваження, які будуть винесені на розгляд профільних депутатських комісій та потім на сесію міської ради.

Очікується, що на зустрічі, яка відбудеться у середу, будуть присутні і інші компанії, які потенційно можуть взяти участь у тендерах.

Цього ж дня, 20 липня, о 13.00 відбудеться засідання комісії з гуманітарних питань, на якому розглядатиметься проект рішення Про затвердження міської програми «Впровадження інформаційної системи управління та аналізу «Муніципальна інформаційна система «І – Б Р О В А Р И» на 2016 – 2018 р.р.

Поділіться.

Коментарі закриті.