Депутати підтримали проект фінансування парку «Перемоги»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутати Броварської міської ради підтримали питання, яке передбачає фінансування проекту «Капітальний ремонт з відновленням інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою парку «Перемога» (т. з. «проект Сімутіна»). Підтримали проект депутатами понад 20 голосами (поіменні протоколи на офіційному сайті Броварської міської ради ще не оприлюднені). Відомо, що «проти» або «утрималися» такі депутати як Валерій Іваненко та Ірина Веремчук (обидва — «Солідарність»), Андрій Саук, Олег Берестовий та Аліна Дяченко (усі — «ДемАльянс»), Вадим Мутило (позафракційний) та Олег Шевчук і Сергій Бойко (обидва — «Свобода»). Коли йшло голосування в цілому, депутат Леонід Черепейнік (“Солідарність”) утримався.

Відзначимо, що рішення усередині депутатського корпусу та в соціальних мережах викликало неоднозначну реакцію, особливо між депутатами «демократичних сил».

Противники проекту обурені тим, що недотримані пріоритети щодо витрат бюджету (на ремонт парку «Перемога» замість вирішення проблем з розгулом злочинності, ремонту будинків та відсутності нових шкіл та дитсадків і т.п.), прихильники проекту апелюють до того, що взяте протокольне доручення з міського голови про розробку проекту нової школи, фінансування громадських формувань та щодо інших актуальних проблем, і за проект парку «Перемоги» проголосовано з урахуванням цих факторів.

Поділіться.

Коментарі закриті.