Депутати продовжать удосконалення Регламенту міської ради

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Завтра, 2 лютого, о 10.00 відбудеться засідання регламентної комісії щодо розгляду змін до Регламентної комісії. Приємно відзначити, що депутати «демократичних сил» взяли за правило робити електронну розсилку анонсів подій, які відбуватимуться у Броварській міській раді.

Нагадаємо, що за статусом на сьогодні комісія з питань регламенту, правопорядку та депутатської етики — єдина, яка не може ухвалювати жодних рішень, оскільки в ній немає ні заступника, ні секретаря.

На попередній зустрічі, яка проходила 25 січня, члени комісії розглянули зміни та доповнення до проекту Регламенту, зокрема, і двох депутатів, які не входять до регламентної комісії — Аліни Дяченко («Демократичний Альянс») та Юрія Чередника («Солідарність»).

Тоді комісія у «широкому» форматі (депутати — Оксютенко, Скотніков, Батюк, Дяченко, Здоровець, Кочубей, Веремчук) розглянула такі питання, як допуск бажаючих на засідання сесій (будь-які особи, які мають при собі документи і реєструються при вході до зали), робота ЗМІ (місця для журналістів, можливості для ведення зйомки, репортажів), ведення он-лайн відеотрансляцій.

Обговорення викликали гарячі дискусії щодо роботи на сесіях журналістів.

Очікується, що завтрашнє засідання стане логічним продовженням попереднього.

Поділіться.

Коментарі закриті.