Депутати пропонують облаштувати сміттєві майданчики інформаційними стендами

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Скандал зі львівськими сміттєзвалищами дещо несподівано набув загальнонаціонального масштабу. Чому «дещо несподівано»? Річ у тім, що про відповідну проблему — назвемо її «труднощами утилізації відходів» — знали в Україні всі, проте за давньою радянською звичкою «пани заворушилися» тільки тоді, коли «прогриміло». На щастя, в Броварах не гримить, одначе в нашому місті така ж проблема. Деякі свідомі мешканці взялися за вирішення одного з її підвидів, причому в доволі неординарній формі.

Наразі йдеться про, сказати б, мікрорівень. А саме — постійну переповненість баків зі сміттям, які розміщуються поблизу багатоповерхових житлових будинків. За пропозицією депутата Юрія Скотнікова, пропонується розмішувати коло всіх баків своєрідні інформаційні стенди з важливими та корисними даними. Стенд матиме приблизно такий вигляд:

«Даний сміттєвий майданчик знаходиться на балансі КП «ЖЕК-4» та призначений для збору побутового сміття з будинків номери такі-то по вулиці такій-то. Викидати негабаритне сміття на цих майданчиках суворо заборонено! Таке сміття підлягає самовивозу. Власникам будинків приватного сектору треба заключити договір на вивезення ТПВ з перевізником ТОВ «Комунтранс — Бровари» за такою-то адресою. Телефони такі-то.»
стенд

«Більше інформації — більше відповідальності. Якщо висітиме такий стенд, людина потім не зможе «викрутитися», сказавши, мовляв, я нічого не знав. На стенді буде багато відомостей, зокрема, про те, куди треба телефонувати, щоби вивести сміття, про покарання за те, якщо його не викидатимуть в урну. Мене тепер запитують, чому не зробити просто наклейки, так же дешевше? Але ж ми неодноразово переконувалися, що такі речі люди зривають, і вони, до того ж, скоро псуються від погоди. Чекатимемо на позитивну реакцію міської влади», — розповів депутат Юрій Скотніков.

Станіслав Дикий.

Поділіться.

Коментарі закриті.