Депутати «розсілися»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутати Броварської міської ради на останній робочій зустрічі визначили порядок розміщення за столами у малій залі міськради під час сесій.

Як розповіли після засідання кореспонденту видання «Трибуна-Бровари» декілька депутатів, порядок розміщення депутатів має важливе значення, оскільки під час обговорення питань та голосування, у виграші той, хто знаходиться ближче до адміністрації міського голови та самого мера, з передніх місць добре чути, що говорять і добре чутно того, хто виступає.

«Раніше визначення порядку розміщення депутатів йшло від міського голови і передні місця отримували ті, на кого він опирався або ті, хто був до нього лояльний. Зараз маємо прогрес — порядок розміщення депутатів пройшло процедуру обговорення», — розповів один із депутатів.

Відзначимо, що в процесі обговорення між депутатами відбувалися гарячі дискусії, які часом навіть додавали напруження у стосунках.

Врешті вирішили йти за квотним принципом: найближче до міського голови будуть сидіти БПП «Солідарність» та «Єдність», але навпроти один-одного, далі «Самопоміч», «Батьківщина», «ДемАльянс», «Свобода», «УКРОП» та Радикальна партія Олега Ляшка. При цьому в одному ряді опинилися: БПП «Солідарність», «Батьківщина», «ДемАльянс» та УКРОП, а в іншому — «Єдність», «Самопоміч», “Свобода” та РПЛ.

схема-3

Поіменне розміщення депутатів буде визначено на наступних засіданнях.

Нагадаємо, що у понеділок (принаймні, так пообіцяв міський голова Ігор Сапожко) на офіційному сайті міської ради буде опубліковане Положення про конкурс на посади заступників міського голови. Це поки що єдине, що відомо з подальшого плану роботи міської ради. Коли будуть наступні робочі засідання депутатів — невідомо.

Поділіться.

Коментарі закриті.