Депутати «Єдності» звітували журналісту. Чому робота обранців не цікавить мешканців?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Майже за два тижні на сайті міськради броварські депутати від партії «Єдність»  анонсували дату свого звітування. Однак 22 грудня на захід ніхто не прийшов, окрім журналіста «Трибуна-Бровари», директорки та техпрацівниці ЗОШ №1, де, власне, і мало відбутися звітування. Цього ж дня схожа ситуація на звітуванні склалася і в депутатів броварської «Радикальної партії». 

Загалом, команда депутатської «Єдності», а це: Володимир Оксютенко, Валерій Лемпіцький, Тетяна Тоцька, Оксана Мельник, Лідія Сенько та Людмила Темченко, налаштовані були не на звітування, а  на довірливу бесіду, під час якої і мали б з’ясувати проблемні питання свого округу чи окремого виборця.

Володимир Оксютенко, Оксана Мельник, Лідія Сенько, Тетяна Тоцька, Людмила Темченко, Валерій Лемпіцький

Позаяк на звітування містяни не прийшли, тож голова броварської політсили «Єдність» Володимир Оксютенко вирішив звітувати журналісту. Зокрема повідомив, що депутати «Єдності» виконували всі доручення громади у межах депутатських повноважень. А звертаються до них виборці досить часто, каже депутат. Переважно, прохання носять особистий характер, і після того, як питання вирішується, люди не зацікавлені у подальшому спілкуванні чи відстоюванні інтересів інших людей. Власне, тому можна і пояснити, чому громадяни не прийшли на зустріч із депутатами, каже обранець. І погоджується: звітування у сучасній  формі – не дієве, тож варто його змінювати. Та і йти «в люди» зі своїми звітами  депутати «Єдності» також не бачать змісту, позаяк або виборці прийдуть із тими ж проблемами, що обранці вже знають, або ж узагалі не вийдуть. До всього, зауважили депутати, у виборців є їхні телефони, тож за потреби зі своїми проблемами вони телефонують напряму, або ж можуть прийти прямо на сесію.

Безпосередньо у звіті депутата Володимира Оксютенка, який він надав журналісту, зазначено, що протягом звітного періоду із мешканцями міста він провів понад 49 зустрічей. Зокрема, 42 обстеження житлово-побутових умов, видав 9 характеристик, трьом тяжкохворим посприяв у наданні фінансової допомоги. Найбільшим своїм досягненням у 2017 р. депутат вважає розробку програми відеоспостереження «Безпечне місто 20117-2019» та технічного завдання на виготовлення проекту по введенню цієї програми в життя. Зазначає, що в парку «Приозерний» долучався до проведення обстеження зелених насаджень, а замість тих дерев, що спиляли, подбав про нові саджанці, які планують висадити навесні. Також допомагав в організації будівництва нового парку на вул. Симоненка, разом із колегами по партії висаджував дерева в парку «Перемога». Також у своєму звіті депутат зазначив, що на вул. Шолом-Алейхема, Філковського та Пушкіна оновлено та побудовано пішохідні доріжки, проведено ремонт та оновлення міжбудинкових проїздів на «Розвилці», ремонт зливової каналізації на Шолом-Алейхема. Згадав обранець і про капітальний ремонт вулиці Київської – спільне досягнення всіх депутатів.

Також Володимир Оксютенко зауважив, позаяк «поліція не працює зовсім, ми намагалися організувати охорону міста – (КП «Муніципальну варту» – авт.). Однак більшість депутатів на останній у цьому році сесії не підтримали проект щодо створення комунального підприємства «Муніципальна варта», вартістю в 11,6 млн грн. Тож депутат пообіцяв, що до цього проекту  «ми ще повернемося, як і до відеоспостереження».

Валерій Лемпіцький та Володимир Оксютенко

Зауважимо, що під час сесії 21 грудня  кілька мешканців міста спеціально прийшли на засідання, щоб висловити свої претензії до Володимира Оксютенка, позаяк довгий час не могли отримати від нього допомоги щодо розчищення доріг від снігу, ремонту вулиці Чехова та суміжних доріг, адже через ями  туди не можуть доїхати ні «швидкі», ні таксі. Замість депутата на сесії взяв слово мер і заспокоїв жінку, що в проекті бюджету міста передбачено кошти на 2018 р. на фінансування будівництва вулиць Чехова, Чепурного, Юрія Шевельова (колишня Красна), Петропавлівська та Деснянський провулок. У поточному році проведено експертизи та зроблено проектування на будівництво цих вулиць із водовідведенням, повідомив мер, а от до ремонту приступлять уже навесні.

Валерій Лемпіцький  був не багатослівним і надав журналісту звіт у письмовій формі.

У свою чергу Тетяна Тоцька проінформувала, що протягом 2017 року провела понад 30 зустрічей із виборцями і написала понад 30 актів обстеження житлових умов, видала 6 характеристик за місцем їхньої вимоги.

Також  у звіті, наданому депутаткою, зазначено, що в бюджет міста вже закладено 191 тис. грн на проект реконструкції даху будинку по вул. Білодубравна,14; 70 тис. грн на капітальний ремонт системи електропостачання (також і електрощитових) по вул. Лесі Українки, 2-А;  поточний ремонт внутрішньоквартальних міжбудинкових проїздів та тротуарів по вул. Лесі Українки та  заплановано по цій вулиці ремонти у будинках.

Загалом робота чи не кожного з депутатів тісно пов’язана з їхньою професійною діяльністю. Так Оксана Мельник, яка обіймає посаду начальника управління освіти, розповіла, що опікується дітьми, яких у місті понад 20 тисяч. Безпосередньо на своїй дільниці, що охоплює кілька будинків на вул. Олімпійська, на прохання виборців посприяла асфальтуванню доріжок та тротуарів. Зокрема, на вул. Олімпійській 1-А та 3. Також, за словами депутатки, на прохання мешканців завезено пісок у пісочниці, пофарбовано дитячі майданчики, зроблено капремонт дворового освітлення, заміну електролампочок, електролічильника та ін.

У свою чергу Людмила Темченко повідомила, що за її сприяння у будинку 10-Б по вул. Володимира Великого (колишня Енгельса) відремонтовано дах, на вулиці Броварської Сотні – встановлено світлофор.

Про утеплення будинків на вул. Короленка, 60-А і 60-Б, заасфальтовану доріжку біля будинку на Короленка, 54-В, що веде до 10 школи, розповіла Лідія Сенько. Також обраниця посприяла, щоб на її дільниці, зокрема на Короленка, 56-А, замінили поштові скриньки, а біля буд. 56-А – спиляли та покронували аварійні дерева. Озвучила депутатка і проблеми на своєму округу: необхідність ремонту під’їздів на Короленка, 56-А та ліфтів на 60-А.

Після коротких виступів Оксана Мельник, Лідія Сенько та Людмила Темченко порадили всім бажаючим читати їхні звіти на сайті міськради.

Фото – авторки

Поділіться.

Залиште відповідь